Результати матчів третього кола на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Мельбурн, Австралія • 15-28 січня • хард • A$22,624,000
Чинний чемпіон: Роджeр Фeдерер (Швейцарія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Х. Чон (Південна Корея) - А. Звєрев (Німеччина, 4) 4-7, 7-6 (3), 2-6, 6-3, 6-0
Д. Тім (Австрія, 5) - А. Маннаріно (Франція) 6-4, 6-2, 7-5
Ф. Фоньїні (Італія) - Ж. Беннето (Франція) 3-6, 6-2, 6-1, 4-6, 6-3
Т. Сандгрен (США) - М. Мартерер (Німеччина) 5-7, 6-3, 7-5, 7-6 (5)
М. Фучович (Угорщина) - Н. Кікер (Аргентина) 6-3, 6-3, 6-2

• Хьон Чон уперше в кар'єрі пробився до 1/8 фіналу на змаганнях Великого Шолома. Для 21-річного корейця, який наприкінці минулого року став чемпіоном Підсумкового турніру Next Gen (U21), це також друга перемога в очних поєдинках з Олександром Звєревим. Німцеві не вдалося повторити свій особистий рекорд на мейджорах: Звєрев тільки одного разу зіграв у четвертому раунді на Шоломі (торік на Вімблдоні). На Australian Open-2017 Олександр також залишив змагання після третього кола, поступившись Рафаелю Надалю. Цікаво, що Хьон Чон у першому раунді зіграв зі старшим із братів Звєревих, Мішею, який достроково завершив боротьбу через травму.

• Уперше з 1976 року на другому тижні турніру Grand Slam зіграють двоє представників Італії. Після вчорашнього успіху Андреаса Сеппі в п'яти сетах проти Іво Карловича сьогодні Фабіо Фоньїні також у п'яти партіях здолав Жюльєна Беннето.

• Дебютують у четвертому раунді на мейджорах 25-річний Мартон Фучович, переможець Вімблдону-2010 серед юніорів, і 26-річний Теніс Сандгрен, який до турніру в Мельбурні виграв усього два матчі в ATP-турі.

Пари суперників в 4-му колі в нижній половині сітки: Тім - Сандгрен, Чон - Джокович / Рамос-Вінолас; Фоньїні - Бердих / дель Потро, Фучович - Гаске / Федерер.