Світовий теніс / Australian Open

Сімона Халеп: "На матчбол суперниці думала, що це вже кінець"

Перша ракетка світу - про важку перемогу в третьому колі Australian Open

Румунська тенісистка відіграла три матчболи у американки Лорен Девіс і виграла вирішальний сет з рахунком 15:13.

"Безумовно, це був дуже складний матч. Я взагалі вперше грала такий матч. Я програвала 0-40, у неї було три матчболи. Було нелегко, але я продовжувала грати. Я продовжувала вірити, що це не кінець, навіть незважаючи на те, що вона вела в рахунку. Я віддала всю себе на корті і дуже пишаюся, що могла боротися і виграла цей матч.

Відчуваю себе добре. Я була на масажі, саме тому я і спізнилася на прес-конференцію. Вибачте. Звичайно, я втомлена, але у гарному настрої, тому що я виграла. Якби я програла, я б була дуже засмученою, але зараз я енергійна і в хорошому настрої. Я в порядку.

Як я відіграла три матчбола поспіль? Чесно, в той момент я думала, що це вже кінець, але добре, що я розслабила свою руку і добре подала в тих трьох розіграшах. Потім вона взяла медичний тайм-аут, і у мене з'явився час охолонути. Я повинна була знову повірити в перемогу, перезавантажити мізки.

Також я знайшла в собі більше сил після цієї трихвилинної перерви. Але при 13-13, коли я зрівняла рахунок, я сказала собі, що це моє щасливе число, і після цього я виграла два гейми поспіль [посміхається].

Лорен грала сьогодні на найвищому рівні, а її бекхенд іноді був дуже хороший. Вона швидко пересувалася по корту, грала дуже агресивно, відмінно захищалася і грала у сітки. Я грала з нею декілька років тому в Індіан-Веллсі, і тоді мені було легше. З тих пір Девіс багато в чому додала. Вона не здавалася психологічно, і я вітаю її з цим.

Як мій голеностоп? Турбує і болить. Він не відновився, та й зараз він не може відновитися. Думаю, що після цього матчу, завтра буде ще гірше, але я буду просто терпіти, і подивимося, що станеться. Звичайно, я вийду на корт, але не знаю, що буде. Лікар сказав, що через травму є ризик, але я вірю, що все буде добре.

Чи може сьогоднішній матч стати перевагою для моєї наступної суперниці? Складно про це зараз думати, тому що я не знаю, з ким мені далі грати. Але я впевнена, що у мене буде час на відновлення. У мене є один вихідний день, тому проблема зараз тільки в гомілкостопі і все"
.

- Ваші думки про наступний матч проти Ешлі Барті або Наомі Осаки?
- Ви до сих пір хочете, щоб я зараз думала про теніс? [Посміхається] Барті і?

- Осака.
- Осака. Що ж, це різні тенісистки. Осака дуже сильно пробиває. Я повинна твердо стояти на своїх ногах, грати швидко і відкривати себе корт, як зазвичай роблю.

А Барті ... я знаю, що вона дуже талановита. Вона добре грає у сітки. Я точно не знаю, як саме вона грає, але у мене буде час подивитися її гру.

Звичайно, в будь-якому випадку це буде складний матч, але я не думаю про результат. Я просто хочу бути готовою грати, враховуючи мою ситуацію з ногами.

- Ви сказали, що не хочете зараз думати про теніс. Про що ж тоді?
- Про те як поспати, про шоколад. Власне, гарячий шоколад, який я вип'ю після прес-конференції.

Джерело: Australian Open

Додано HomeAlone:  20/01/18 17:30  Переглядів: 3 968   Рейтинг:: 0