Australian Open. Димитров взяв реванш у Кіріоса і виходить до чвертьфіналу

Мельбурн, Австралія • 15-28 січня • хард • A$22,624,000
Чинний чемпіон: Роджeр Фeдерер (Швейцарія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло
Г. Димитров (Болгарія, 3) - Н. Кіріос (Австралія, 17) 7-6(3), 7-6(4), 4-6, 7-6(4)

Майже 3,5 години провели на корті третя і сімнадцята ракетки світу в боротьбі за путівку до 1/4 фіналу.

Стартовий сет пройшов без брейків, а на тайбрейку Димитров упустив тільки один свій розіграш, виконавши три міні-брейки. У другому сеті Кіріос відігрався з сетболу за рахунку 4-5, але знову поступився на тайбрейку. Єдиний брейк австралійця вирішив долю третьої партії. Болгарин реалізував прихований матчбол і вийшов подавати на перемогу в четвертому сеті, однак подачу програв, і в підсумку цей сет також перейшов на тайбрейк. Димитров записав до свого активу два міні-брейки, не дозволивши супернику виграти хоча б один розіграш на своїй подачі.

Болгарський тенісист бере реванш за поразку від австралійця в півфіналі на стартовому турнірі сезону у Брісбені.

Григор Димитров другий рік поспіль проходить до чвертьфіналу змагань (в минулому сезоні поступився в 1/2 Рафаелю Надалю). Для болгарина це буде третій матч 1/4 в Мельбурні і четвертий - у чвертьфіналах на мейджорах.

Суперником третьої ракетки світу в наступному раунді став британець Кайл Едмунд, який дебютує на цій стадії змагань Grand Slam. Едмунд і Димитров також зустрічалися на корті в Брісбені, де у трьохсетовому чвертьфіналі переміг болгарин. Григор виграв і в їх дебютному очному поєдинку у Вашингтоні в минулому сезоні.

Пари суперників в 1/4 фіналу у верхній половині сітки: Надаль - Чиліч (рахунок особистих зустрічей: 5-1), Едмунд - Димитров (0-2).

Додано Maria Melnyk:  21/01/18 14:35  Переглядів: 4 519   Рейтинг:: 0