Хьон Чон обігрує шестиразового чемпіона турніру в боротьбі за чвертьфінал.

Мельбурн, Австралія • 15-28 січня • хард • A$22,624,000
Чинний чемпіон: Роджeр Фeдерер (Швейцарія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло
Х. Чон (Південна Корея) - Н. Джокович (Сербія, 14) 7-6 (4), 7-5, 7-6 (3)

Майже 3,5 години тенісисти провели на корті у своєму другому очному поєдинку в Мельбурні. Два роки тому Джокович і Чон зіграли один проти одного у стартовому раунді - перемога за сербом у трьох партіях.

Сьогодні Хьон Чон мав перевагу з брейками у всіх сетах, хоча в першій і другій партіях Новаку вдалося зрівняти рахунок з 4-1. У третьому сеті Джокович першим виконав брейк, програв три гейми поспіль, але зумів піти з прихованого матчболу за рахунку 3-4. У восьмому геймі вже Чон рятувався з прихованого сетболу суперника. Поступаючись 0-3 на тайбрейку, Новак знову вирівняв становище на корті, однак надалі програв чотири розіграші поспіль.

58-я ракетка світу Хьон Чон - перший тенісист з Південної Кореї, який пробився до 1/4 фіналу на мейджорі. Чемпіон дебютного розіграшу Підсумкового турніру Next Gen у Мілані в минулому сезоні став лише третім гравцем, який обіграв Новака Джоковича в Мельбурні у трьох сетах (Марат Сафін, Роджер Федерер).

Для серба це був лише четвертий офіційний матч після шестимісячної паузи через травму ліктя. Рік тому Новак зачохлив ракетку на Australian Open на стадії другого кола. Востаннє Джокович програвав на мейджорі у трьох сетах торік на Ролан Гаррос (в 1/4 проти Домініка Тіма).

Цікаво, що Хьон Чон зараз тренується під керівництвом Невілла Годвіна, екс-наставника Кевіна Андерсона з ПАР. Піти від поразки, поступаючись 0-2 по сетах, в останній раз Новаку Джоковичу вдалося якраз у матчі з Андерсоном у 2015 році на Вімблдоні, де згодом серб став переможцем змагань.

За місце у півфіналі Хьон Чон посперечається з американцем Тенісом Сандгреном, який раніше сьогодні обіграв п'яту ракетку світу Домініка Тіма. Зазначимо, що Чон у своєму попередньому матчі залишив за бортом турніру четвертого сіяного Олександра Звєрева (перемога за Хьоном у п'яти сетах).

Пари суперників в 1/4 фіналу Australian Open: Надаль - Чилич, Едмунд - Димитров; Сандгрен - Чон, Бердих - Федерер.

Додано Maria Melnyk:  22/01/18 13:46  Переглядів: 4 180   Рейтинг:: 0