Australian Open. Біжу і Нікулеску вперше виходять у півфінал "Шолома", Бабош та Младенович сильніше за лідерів посіву

Результати чвертьфінальних матчів в жіночому парному розряді в Мельбурні

Мельбурн, Австралія • 15-28 січня • хард • A$22,624,000
Чинні чемпіонки: Бетані Маттек-Сендс/Люсі Шафаржова (США/Чехія)
Сітка турниру: парний розряд

ЧВЕРТЬФІНАЛ

Бегу/Нікулеску (Румунія, 10) - Брейді/Кінг (США) 4:6, 6:2, 6:0
Бабош/Младенович (Угорщина/Франція, 5) - Л. Чжань/Сестіні-Главачкова (Тайвань/Чехія, 1) 6:4, 0:6, 7:6(6)
Се/Пен (Тайвань/Китай, 8) - Шафаржова /Стрицова (Чехія, 4) 6:1, 6:4
Макарова/Весніна (Росія, 2) - Дабровські / Сюй (Канада/Китай, 6) 0:6, 6:1, 7:6(2)

Ірина Бегу та Моніка Нікулеску вперше подолали чвертьфінальну стадію на турнірах Великого Шолома. Зазначимо, що разом тенісистки грали тільки в Мельбурні, а кращий їх результат був саме чвертьфінал у 2012 році.

Суперниці румунок, Катерина Макарова та Олена Весніна, вперше з 2013 року вийшли до півфіналу Australian Open та спробують вдруге вийти до фіналу австралійського "мейджора". Саме в тому сезоні росіянки обіграли представниць Румунії в їх єдиному очному матчі.

Тімеа Бабош та Крістіна Младенович тільки з третього матчболу змогли обіграти перших сіяних на турнірі. Чжань і Сестіні-Главачкова вели на тай-брейку з рахунком 4-2, але не зуміли довести його до перемоги, хоча відіграли у суперниць два матчбола.

Угорсько-французька пара, яка проводить перший спільний "Шолом" з 2015 року, втретє зіграє в півфіналі подібних турнірів. У 2014 році тенісистки дійшли до фіналу на Вімблдоні, а наступногол сезону зупинилися у півфналі.

Cе Шувей і Пен Шуай - єдині тенісистки в парному турнірі, які не програли протягом чотирьох зіграних матчів жодного сету. На рахунку тайвано-китайської пари є два титули на "мейджорах": Вімблдон-2013 і Ролан Гаррос-2014.

В Австралії Се і Пен ні разу не грали в півфіналі, а з Бабош та Младеновіч зустрічалися тільки один раз: в 2014 році Шувей і Шуай зазнали поразки від угорсько-французького дуету в третьому колі Вімблдону.

Додано HomeAlone:  23/01/18 18:00  Переглядів: 3 364   Рейтинг:: 0