Світовий теніс / Australian Open

Сімона Халеп: "Сьогодні я виклалася на всі 100%, тому не розчарована собою"

Румунська тенісистка поділилася емоціями після поразки у фіналі Australian Open
Симона Халеп: "Сегодня я выложилась на все 100%, поэтому не разочарована собой"
У вирішальному матчі Відкритого чемпіонату Австралії перша ракетка світу в завзятій боротьбі поступилася другій сіяній Каролін Возняцкі з Данії.

"Я можу посміхатися. Все в порядку. Я плакала, але зараз посміхаюся", - почала прес-конференцію румунка.

"Врешті-решт, це всього лише тенісний матч. Але так, я дуже засмучена, що не змогла його виграти. Я знову була близька до перемоги, але сили закінчилися. Вона була краща за мене, свіжіше. У неї залишилося більше енергії до кінця зустрічі.

Після першого сету я просто вимкнулася. Я не знала, що сталося. Не було ніяких сил, але потім я сказала собі, що повинна відбивати всі м'ячі, і змогла взяти другий сет. У третьому я зробила камбек, але коли я подавала на 5:3, бензин закінчився, і я не змогла це зробити. Сьогодні я виклалася на всі 100%, тому можу сказати, що я не розчарована собою. Я засмучена тільки через те, що програла матч. Але життя продовжується. Без сумнівів, якщо я буду продовжувати працювати так само, в майбутньому я зможу виграти.

Я відчувала себе готовою до фіналу, але тіло виявилося не готовим, тому що я провела дуже багато тривалих матчів. М'язи були втомленими, ноги не працювали досить добре. Але ментально я була готова. Я відчувала, що готова зіткнутися з усім, що можу грати проти будь-якої суперниці і перемогти. Але іноді ви просто не можете фізично це зробити.

Чи була різниця між сьогоднішнім матчем і двома попередніми фіналами? Так, у всьому. Я грала краще, але не рухалася краще, тому що не могла. Але з точки зору гри і психології, все було добре. Я багато в чому додала на цьому турнірі. Я покидаю Австралію з позитивними думками і емоціями, тому що за ці два тижні я зробила те, чого мені раніше не вдавалося.

Що сказав мені тренер? Він сказав, що дуже пишається мною, тим як провела турнір. Сказав також, що проявила себе з кращого боку як ментально, так і фізично, боролася до самого кінця. Він задоволений моїм виступом тут.

Моя нога опухла. Права, а взагалі обидві ніякі. Тому мені потрібна довга перерва. Я не вірила, що буду грати в фіналі після першого матчу. Голіностоп болів кожен день. Я не могла тренуватися більше 10-15 хвилин, тому просто перебивала м'яч цей час і все. Я не вірила, що зможу пройти через всі ці матчі, але я цього хотіла. Схоже, в мені досить внутрішньої сили, щоб боротися з усім. Це чудово, і цей турнір багато значить для мене"