Роттердам. Гоффен травмував око і знявся з матчу, Димитров - у фіналі

Григор Димитров став першим фіналістом змагань.

ABN AMRO World Tennis Tournament - ATP World Tour 500
Роттердам, Нідерланди • 12-18 лютого • хард (зал) • €1,724,930
Чинний чемпіон: Жо-Вілфрід Цонга (Франція)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний і парний розряд

Другий сіяний продовжує боротьбу за титул після того, як його суперник не зміг дограти півфінальну зустріч (6-3, 1-0).

Стартову партію Димитров виграв з одним брейком, реалізувавши лише шостий сетбол і відігравши чотири брейкпоінти за рахунку 5-3. У другому геймі наступного сету в одному з розіграшів м'яч потрапив в око Гоффену. Четвертий сіяний взяв медичну перерву за межами корту і більше на майданчик не повернувся. Давид Гоффен сам потрапив до 1/2 фіналу на відмові суперника (Томаш Бердих відмовився від виступу у чвертьфіналі через хворобу).

Для Димитрова це буде перший фінал сезону. Раніше цьогоріч чемпіон Підсумкового турніру-2017 виступив у півфіналі у Брісбені і чвертьфіналі на Відкритому чемпіонаті Австралії.

У титульному поєдинку болгарин зіграє з переможцем другого півфіналу між Роджером Федерером і Андреасом Сеппі.

Додано Maria Melnyk:  17/02/18 17:44  Переглядів: 4 041   Рейтинг:: 0