Дубай. Касаткіна відігрує матчболи Конти, Мугуруса знову зіграє з Гарсією

На турнірі в ОАЕ завершилися всі матчі другого кола

Дубай, ОАЕ • 19-25 лютого • хард • $2,623,485
Чинна чемпіонка: Еліна Світoліна (Україна)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

ДРУГЕ КОЛО

Дар'я Касаткіна (Росія) - Йоханна Конта (Велика Британія, 7/WC) 4:6, 7:6(6), 6:2
Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 2) - Кетрін Беллфс (США, WC) 6:3, 7:5

Дар'я Касаткіна провела другий матч з Контою і святкувала першу перемогу над британкою. На початку минулого сезону росіянка поступилася Йоханні в чвертьфіналі турніру в Сіднеї. Вчора ж Касаткіна змогла відіграти два матчболи на тай-брейку другого сету, програючи 4-6, і виграла чотири розіграші поспіль.

Сьогодні Дар'я зустрінеться зі своєю співвітчизницею Оленою Весніною, яка вчора обіграла шосту ракетку світу Олену Остапенко. Тенісистки грали одна проти одної один раз: в минулому році Весніна стала на шляху Касаткіної в першому колі турніру в Штутгарті.

Гарбіньє Мугуруса вела в другому сеті 4:1, після чого програла Белліс чотири гейми поспіль. Зрівнявши рахунок, іспанка зробила брейк і потім з першого матчбола на своїй подачі завершила зустріч. У чвертьфіналі Мугуруса другий тиждень поспіль зіграє з Каролін Гарсією, яку обіграла в трьох сетах на турнірі в Досі.

Додано HomeAlone:  22/02/18 08:47  Переглядів: 3 519   Рейтинг:: 0