Крістіна Младенович (Франція, 14) - Саманта Стосур (Австралія) 7:5, 7:5
Наомі Осака (Японія) - Агнешка Радванська (Польща, 31) 6:3, 6:2
Петра Мартич (Хорватія) - Барбора Стрицова (Чехія, 25) 7:5, 6:4
Сімона Халеп (Румунія, 1) - Крістина Плішкова (Чехія) 6:4, 6:4
Коко Вандевей (США, 17) - Кайя Канепі (Естонія) 6:0, 7:6(6)
Чжан Шуай (Китай, 32) - Софія Кенін (США, Q) 6:2, 6:3
Марія Саккарі (Греція) - Ешлі Барті (Австралія, 16) 6:4, 6:2
Олена Остапенко (Латвія, 6) - Белінда Бенчіч (Швейцарія) 6:4, 3:6, 6:1
Кароліна Плішкова (Чехія, 5) - Ірина Бегу (Румунія) 7:6(4), 6:1
Керолайн Доулхайд (США, WC) - Домініка Цибулкова (Словаччина, 30) 5:7, 6:3, 6:4
Аманда Анісімова (США, WC) - Анастасія Павлюченкова (Росія, 23) 6:4, 6:1
Сачія Вікері (США, Q) - Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 3) 2:6, 7:5, 6:1

Арина Соболенко і Маркета Вондроушова здобули другу в кар'єрі перемогу над тенісисткою Топ-20. Вперше білорусці це вдалося в листопаді минулого року в Кубку Федерації, коли вона обіграла Слоан Стівенс, а чешці в квітні також минулого сезону в півфіналі турніру в Білі, в якому вона впоралася з Барборою Стрицовою.

Саме ці тенісистки розіграють одну з путівок у четверте коло BNP Paribas Open. Соболенко і Вондроушова грали одна проти одної в минулому сезоні в другому раунді кваліфікації змагань у Білі, в якому сильнішою виявилася Маркета, котра стала в підсумку чемпіонкою турніру.

Петра Квітова та Юлія Путинцева провели другий за тривалістю жіночий матч в сезоні - 3 години 17 хвилин. Нагадаємо, що на Australian Open Сімона Халеп змогла обіграти Лорен Девіс за 3 години 44 хвилини, при цьому відіграла три матчболи суперниці.

Зазначимо, що чешка поступалася у вирішальному сеті з рахунком 2:4, а сьогоднішня перемога стала для неї чотирнадцятою поспіль. Квітова повторила свою серію з 14 перемог, яка була у неї з кінця сезону-2011 і завершилася на початку 2012 року, коли вона виграла змагання в Лінці, Підсумковий турнір, два матчі в фіналі Кубка Федерації проти Росії, а потім титул в Сіднеї.

Аманда Анісімова, яка стане суперницею Петри в третьому колі, виграла другий матч в рамках WTA-туру і вперше обіграла тенісистку, що входить до Топ-50 (№23).

Керолайн Доулхайд вперше святкувала перемогу над представницею Топ-30 (№30) і вдруге виграла два матчі поспіль в основній сітці турніру WTA. У минулому сезоні американка з кваліфікації дійшла до чвертьфіналу в Квебеку. Далі Доулхайд зустрінеться з першою ракеткою світу Сімоною Халеп, яка п'ятий рік поспіль не програє в Індіан-Веллсі раніше другого кола.

Пари суперниць в третьому колі: Халеп - Доулхайд, Ван - Младенович, Вондроушова - Соболенко, Мартич - Остапенко, Вікері - Осака, Вандевей - Саккарі, Квітова - Анісімова, Чжан - Плішкова.

Додано HomeAlone:  10/03/18 11:45  Переглядів: 3 752   Рейтинг:: 0