Роджер Федерер: "10-15 хвилин матчу стали ключовими для всього чвертьфіналу"

Швейцарець - про протистояння з Хьоном Чоном на Мастерсі в Індіан-Уеллсі.

"Я щасливий, що зміг знайти шлях до перемоги. Початок матчу був дійсно відмінним, потім у мене почалися проблеми. Було вітряно і через це я на якийсь час втратив ритм і не міг його знову знайти. Мені вдалося повернути свою гру і, думаю, 10-15 хвилин матчу, коли я зробив брейк наприкінці першого сету, а потім відіграв усі брейкпоінти на старті другого, стали ключовими для всього чвертьфіналу. Дуже радий, це був хороший матч і я здорово його провів.

Якщо говорити про теніс Чона, то мені подобається його інтенсивна гра, він вміє так діяти і з форхенда, і з бекхенда. Також він грає стабільно, а в сучасному тенісі тільки одне це вже дає тобі багато. Якщо Хьон відчуває себе впевнено в захисті, то йде до сітки, це також здорово".

Лідер світового рейтингу також прокоментував свою безпрограшну серію на старті сезону - 16 матчів, що є повторенням його особистого рекорду 2006 року.

"Це відмінний старт. Звичайно, мене більше вражає не кількість матчів, а те, що в такому віці я знову став першим. На яких турнірах я показав таку серію у 2006 році - цього я не пам'ятаю, той період у мене в голові як в тумані. Але я сподіваюся, що здатний на більше і зможу в суботу перевершити цей рекорд".

Джерело: atpworldtour.com

Додано Maria Melnyk:  16/03/18 16:51  Переглядів: 2 978   Рейтинг:: 0