Індіан-Веллс. Дель Потро виграв 400-й матч у кар'єрі і вийшов у фінал

Хуан Мартін дель Потро вдруге виступить у титульному матчі на "BNP Paribas Open".

BNP Paribas Open - ATP World Tour Masters 1000
Індіан-Веллс, США • 5-18 березня • хард • $7,972,535
Чинний чемпіон: Pоджер Фeдерер (Швейцарія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Півфінал
Х. дель Потро (Аргентина, 6) - М. Раонич (Канада, 32) 6-2, 6-3

Восьма ракетка світу зрівняв рахунок у протистояннях з канадцем (2-2), витративши на перемогу всього 65 хвилин. Дель Потро виграв 4 з 5 брейкпоінтів, не давши Раоничу шансів зачепитися за брейк на своїй подачі.

Хуан Мартін дель Потро буде намагатися з четвертої спроби завоювати свій дебютний трофей на Мастерсах (Монреаль-2009 / Енді Маррей, Індіан-Веллс-2013 / Рафаель Надаль; Шанхай-2013 / Новак Джокович).

На шляху до вирішального матчу аргентинець також обіграв Алекса де Мінора, Давида Феррера, Леонардо Майера і Філіпа Кольшрайбера. У фінальному протистоянні Хуан Мартін дель Потро зустрінеться з Роджером Федерером. Швейцарець веде у статистиці очних поєдинків 18-6. У минулому сезоні тенісисти зустрічалися на корті чотири рази: дель Потро був сильнішим на US Open, а Федерер виграв в Майамі, Шанхаї і Базелі (в останніх двох матчах аргентинець не втримав перевагу, вигравши стартовий сет). У 2012 році Федерер і дель Потро зіграли в Індіан-Веллсі на стадії 1/4 фіналу (перемога Роджера у двох сетах).

Обігравши Мілоша Раонича, 29-річний аргентинець продовжив свою переможну серію до десяти матчів. Раніше цього року дель Потро виступив у фіналі в Окленді (програв Роберто Баутісті Агуту), а після поразки від Френсіса Тіафо у чвертьфіналі в Делрей-Біч виграв титул в Акапулько (у фіналі проти Кевіна Андерсона). Хуан Мартін став лише другим тенісистом з Аргентини, в активі якого тепер є як мінімум 400 перемог в турі: на рахунку Гільєрмо Вілласа - 929.

Джерело: atpworldtour.com

Додано Maria Melnyk:  18/03/18 08:20  Переглядів: 3 464   Рейтинг:: 0