Світовий теніс / WTA

Сімона Халеп: "Раніше я не змогла б виграти подібний матч в третьому сеті"

Перша ракетка світу прокоментувала непростий старт на турнірі в Маямі

Румунській тенісистці знадобилося дві години, щоб обіграти француженку Осеан Доден, що займає в рейтингу 98-у позицію, при цьому поступаючись у вирішальному сеті з рахунком 2:4.

"Не можу багато сказати про цей матч, тому що я дійсно не знаю, як мені вдалося перемогти. Я точно грала погано, але сьогодні виявився вдалий день для мене, і я цим скористалася. Найголовніше - це не здаватися. Мені здається, саме тому я сьогодні перемогла - я не здавалася. Я грала сьогодні не дуже добре, але в кінці кінців, якщо ви перемогли, у вас залишаються тільки позитивні емоції після матчу.

Осеан провела відмінний матч. Вона потужно подавала, більше 100 миль/год, що дуже добре, і сильно пробивала. Були моменти, коли я не знала, в який бік буде направлений м'яч. Тому було дуже складно прочитати її гру, адже я ніколи раніше не грала проти неї.

Напевно, раніше я не змогла б виграти подібний матч в третьому сеті, тому дуже рада, що змінила це в собі і відчуваю себе сильніше. Коли почався третій сет, я не нервувала. Я розслабилася і просто боролася до самого кінця. Безумовно, я мала шанс виграти в цьому матчі і просто скористалася ним"
.

У третьому колі Халеп зіграє проти Агнешки Радванської, з якою зустрічалася вже десять разів і виграла п'ять матчів.

"Проти Агнешки завжди важко грати, тому що вона демонструє інтелектуальний теніс і на корті вона завжди діє розумно. Мені потрібно буде бути ще більш агресивною, ніж сьогодні, і швидше реагувати на м'яч. Подивимося, як все буде, але я готова до цього матчу. Я готова бігати. Тут я для того, щоб намагатися грати краще день за днем".

Додано HomeAlone:  23/03/18 18:20  Переглядів: 3 153   Рейтинг:: 0