Пабло Каррено Буста: "На 50% моя перемога у чвертьфіналі - це заслуга вболівальників"

Іспанець розповів, як трибуни допомогли йому пробитися до 1/2 фіналу на "Miami Open".

"Це був неймовірний матч. Я програв Кевіну Андерсону 7-6 у третьому сеті в Індіан-Веллсі. І сьогодні я почав поєдинок дуже здорово, відмінно грав на прийомі, добре йшла подача, я діяв дуже агресивно. Дуже щасливий, що зумів перемогти, тому що для мене це було дуже важливо. І до того ж, я вийшов до півфіналу.

Коли мені не вдалося подати на матч у другому сеті, у мене було два матчболи на своїй подачі, тоді Кевін відіграв декілька надзвичайних розіграшів, обвідних ударів, чудовий прийом, віннери з форхенду... Після цього для мене психологічно настав дійсно важкий момент... Але я продовжив боротися на корті. Коли я програв другий сет, то відчув себе трохи втомленим на початку вирішальної партії. Але глядачі почали кричати "Давай, Пабло!" і за рахунку 3-3 я знову став вірити в себе, в свою гру. Думаю, 50% цієї перемоги - це заслуга вболівальників".

Джерело: ubitennis.net

Додано Maria Melnyk:  30/03/18 11:14  Переглядів: 2 642   Рейтинг:: 0