Лугано, Швейцарія • 9-15 квітня • грунт • $250,000
Чинна чемпіонка (Біль): Маркета Вондроушова (Чехія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Елісон ван Ейтванк (Бельгія, 9) - Осеан Доден (Франція) 6:4, 6:2
Маркета Вондроушова (Чехія) - Юлія Путінцева (Казахстан) 4:6, 7:6(2), 6:3
Каміла Джорджі (Італія) - Крістина Плішкова (Чехія) 6:3, 6:2
Еліс Мертенс (Бельгія, 2) - Менді Мінелла (Люксембург, SR) 6:4, 6:1
Полона Херцог (Словенія) - Се Шувей (Тайвань) 7:5, 6:0
Арина Соболенко (Білорусь) - Міхаела Бузернеску (Румунія, 7) 5:7, 6:3, 6:2
Алізе Корне (Франція, 6) - Жиль Тайхманн (Швейцарія, WC) 7:6(2), 6:0

Елісон ван Ейтванк вдруге в цьому сезоні обіграла Осеан Доден. У лютому, на шляху до титулу в Будапешті, бельгійка виявилася сильнішою за французьку тенісистку в першому колі. Далі ван Ейтванк зіграє проти Каміли Джорджі, якій поступилася ще в 2015 році на турнірі в Майамі.

Маркета Вондроушова до того, як матч був перерваний через дощ у понеділок, зуміла зрівняти рахунок у матчі з Путінцевою, поступаючись у другому сеті 5:2, та відіграла при цьому три матчболи. Сьогодні ж, програвши стартових три гейми у вирішальному сеті, Маркета виграла шість геймів поспіль. Наступна суперниця чешки - друга сіяна Еліс Мертенс.

Арина Соболенко здобула третю перемогу в поточному сезону над представницею Топ-50. На початку січня білоруска обіграла Чжан Шуай в Хобарті, а в минулому місяці Світлану Кузнєцову в Індіан-Веллсі. За вихід до чвертьфіналу Соболенко посперечається з Полоною Херцог, з якої проведе дебютну зустріч.

На даний момент три матчі першого кола зупинені через дощ. а шість так і не почалися. Прогноз погоди в Лугано до кінця дня невтішний.

Додано HomeAlone:  11/04/18 17:43  Переглядів: 2 894   Рейтинг:: 0