Монте-Карло, Монако • 15-22 квітня • ґрунт • € 5,238,735
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Н. Джокович (Сербія, 9) - Б. Чорич (Хорватія) 7-6 (2), 7-5
Р. Баутіста Агут (Іспанія, 11) - Ф. Лопес (Іспанія) 6-3, 7-6 (5)
Я-Л. Штруфф (Німеччина) - Ф. Фоніні (Італія, 13) 6-4, 6-2
Ф. Кольшрайбер (Німеччина) - А. Рамос-Вінолас (Іспанія, 15) 6-4, 6-2
К. Хачанов (Росія) - Ж. Симон (Франція) 6-2, 6-2
К. Нисикори (Японія) - Д. Медведєв (Росія) 7-5, 6-2
Р. Гаске (Франція) - Д. Шварцман (Аргентина, 10) 6-2, 6-1

Пари суперників в 3-му колі: Хачанов - Надаль / Бедене, Тім - Джокович, Димитров - Кольшрайбер, Баутіста Агут - Гоффен, М. Звєрев - Гаске, Штруфф - А. Звєрев, Нисикори - Сеппі / Гарсія-Лопес, ...

- Новак Джокович за 2 години і 15 хвилин оформив другу перемогу у протистояннях із Борною Чоричем. Протягом стартового сету Джокович лідирував 4-1, Чорич рахунок зрівняв, а потім заробив два прихованих сетболи в 11- геймі, але серб свою подачу відстояв. У підсумку Новак віддав суперникові лише два розіграші на тайбрейку і за трохи більше, ніж одну годину, записав партію до свого активу.

На початку другого сету тенісисти обмінялися брейками, Чорич мав подвійний геймбол, щоб зробити рахунок 2-1, але в підсумку гейм програв. За 3-5 хорват відіграв два матчбола на своїй подачі, потім зрівняв рахунок з 0-40 вже на подачі суперника. Загалом Джокович не використав сім матчболів у цьому геймі, що дозволило хорвату вирівняти ситуацію: 5-5. Чорич відразу ж програв свій наступний гейм, а Джокович з другої спроби і з десятого матчбола оформив перемогу.

Суперником Новака Джоковича в 1/8 фіналу став Домінік Тим. Серб веде в статистиці особистих зустрічей 5-1. Торік тенісисти провели дві гри і обидві на ґрунті - Джокович був сильнішим у півфіналі Мастерса в Римі, а Тім взяв реванш у чвертьфіналі Ролан Гаррос.

Додано Maria Melnyk:  18/04/18 16:39  Переглядів: 2 857   Рейтинг:: 0