Кубок Федерації. Плішкова приносить друге очко збірній Чехії

Чеські тенісистки зробили перший крок до фіналу командного турніру

Кубок Федерації - The World Cup of Tennis

Покриття: грунт (зал)

День 1
Юлія Гергес - Петра Квітова 3:6, 2:6
Анжелік Кербер - Кароліна Плішкова 5:7, 3:6

Петра Квітова, поступаючись в стартовому сеті з рахунком 3:1, виграла п'ять геймів поспіль, а в другому сеті ще раз двічі взяла подачу суперниці і здобула третю перемогу над німкенею в цьому сезоні. На шляху до титулу в Санкт-Петербурзі чешка обіграла Гергес в півфіналі, а через два тижні в Досі Юлія не змогла дограти чвертьфінальний матч, знявшись у другому сеті.

Кароліна Плішкова взяла реванш у Анжелік Кербер за поразку в чвертьфінальному матчі турніру в Дубаї і обіграла німкеню вперше з 2016 року. Це була одинадцята зустріч між тенісистками, в якій чешка святкувала четверту перемогу над Кербер.

Додано HomeAlone:  21/04/18 16:15  Переглядів: 3 762   Рейтинг:: 0