Стамбул. 32-річна Парментьє виграла перший з 2008 року титул WTA

Полін Парментьє не знає поразок у фінальних матчах в WTA-турі

Стамбул, Туреччина • 23-29 квітня • грунт • $250,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Фінал
Полін Парментьє (Франція, LD) - Полона Херцог (Словенія) 6:4, 3:6, 6:3

Французька тенісистка успішно провела перший фінал з липня 2008 року і виграла третій титул в кар'єрі. Майже десять років тому Парментьє стала чемпіонкою турніру в Бад-Гайштайні, а сезоном раніше перемогла на змаганнях у Ташкенті.

Шлях до перемоги:
R32: Айла Аксу (Туреччина, WC) 6:2, 6:2
R16: Юлія Путінцева (Казахстан) 6:2, 2:6, 6:3
QF: Каролін Возняцкі (Данія, 1) 4:6, 6:3 (відмова)
SF: Ірина Бегу (Румунія, 7) 6:3, 6:4
FR: Полона Херцог (Словенія) 6:4, 3:6, 6:3

Зазначимо, що до початку турніру в Стамбулі Парментьє виграла лише два матчі з сімнадцяти зіграних в цьому році, а титул чемпіонки дозволить їй наступного понеділка повернутися до Топ-100 світового рейтингу.

Полін, яка цього тижня займає 122-й рядок у рейтингу WTA, стала другою тенісисткою, яка не входить до Топ-100, в поточному сезоні, котрій вдалося завоювати одиночний титул WTA. Два тижні тому Анна-Кароліна Шмідлова стала чемпіонкою турніру в Боготі.

Додано HomeAlone:  29/04/18 20:05  Переглядів: 3 141   Рейтинг:: 0