Чинна чемпіонка: Мона Бартель (Німеччина)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Петра Квітова (Чехія, 2) - Тереза ​​Шміткова (Чехія, WC) 6:1, 6:3
Антонія Лоттнер (Німеччина, Q) - Мона Бартель (Німеччина) 6:0, 7:5
Чжан Шуай (Китай, 6) - Штефані Фегеле (Швейцарія, Q) 6:4, 7:5
Міхаела Бузернеску (Румунія, 7) - Беатріс Хаддад-Майя (Бразилія) 6:1, 7:5
Каміла Джорджі (Італія) - Барбора Стрицова (Чехія, 5) 6:0, 2:6, 6:2
Єлена-Габріела Русе (Румунія, Q) - Бернарда Пера (США) 2:6, 6:1, 7:5
Дениса Аллертова (Чехія) - Патті Шнідер (Швейцарія, Q) 6:4, 6:4
Крістина Плішкова (Чехія) - Олександра Саснович (Білорусь, 9) 7:6(5), 6:3
Жасмін Паоліні (Італія, LL) - Дар'я Касаткіна (Росія, 3/WC) 7:6(6), 6:3

Антонія Лоттнер, обігравши Мону Бартель (№66), здобула другу перемогу у поточному сезоні над представницею Топ-100. У лютому в чвертьфіналі Кубка Федерації німкеня виявилася сильнішою за Олександру Саснович (№46) з Білорусі.

Каміла Джорджі вдруге в цьому році перемогла суперницю з Топ-30 світового рейтингу. На початку квітня італійка обіграла Дар'ю Гаврилову в першому колі "Прем'єра" в Чарльстоні.

Єлена-Габріела Русе, яка займає 220-у позицію в рейтингу, вдруге в кар'єрі зуміла здобути перемогу в першому колі турніру WTA. У минулому сезоні румунка отримала wild card на турнірі в Бухаресті і обіграла болгарку Ізабелу Шінікову. Сьогодні у вирішальному сеті Русе вела з рахунком 3:1, потім програла наступні чотири з п'яти геймів, однак змогла відіграти матчбол суперниці і завершити матч на свою користь. Також сьогоднішня перемога стала для Єлени-Габріели третьою в матчах з тенісистками, які входять до Топ-100, і першою за останні півтора року.

Жасмін Паоліні (№144) провела другу в кар'єрі зустріч з представницею Топ-20 і святкувала першу перемогу. Півтора тижні тому італійка зустрічала з Еліс Мертенс (№15) в рамках плей-офф Кубка Федерації і зазнала поразки у двох сетах.

З результатами першого ігрового дня на турнірі в Чехії можете ознайомитися тут.

Пари суперниць у другому колі: Плішкова - Ван, Лоттнер - Бузернеску, Стосур - Аллертова, Корпач - Джорджі, Чжан - Русе, Шмідлова - Паоліні, Синякова - Александрова, Віхлянцева - Квітова.

Додано HomeAlone:  1/05/18 20:46  Переглядів: 2 760   Рейтинг:: 0