Світовий теніс / WTA

Мадрид. Халеп зупинила серію Мертенс, трьохсетові перемоги Контавейт та Мугуруси

На турнірі в Іспанії відомі всі учасниці матчів третього кола

Mutua Madrid Open - Premier Mandatory
Мадрид, Іспанія • 5-12 травня • грунт • €6,685,828
Чинна чемпіонка: Сімона Халеп (Румунія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло

Петра Квітова (Чехія, 10) - Моніка Пуїг (Пуерто-Ріко, WC) 6:3, 7:6(8)

► | Непроста перемога Возняцкі, Плішкова проти Стівенс в боротьбі за чвертьфінал

Петра Квітова вперше обіграла Моніку Пуїг, а за місце в чвертьфіналі буде боротися з Анетт Контавейт, яка проводила з Олександрою Саснович третій матч в цьому сезоні, поступившись їй двічі: в Брісбені та Індіан-Веллсі. У минулому сезоні Квітова і Контавейт зустрічалися на старті змагань в Цинциннаті, де перемога дісталася чешці.

Сімона Халеп перервала переможну серію Еліс Мертенс з тринадцяти матчів поспіль і виграла чотирнадцятий матч поспіль в столиці Іспанії. Далі румунка зіграє проти Крістіни Плішкової, яку вже обігравала в цьому сезоні в Індіан-Велсі, а також в минулому році на старті турніру в Мадриді.

Бернарда Пера здобула другу перемогу поспіль над суперницею з Топ-50 і вдруге в цьому сезоні обіграла Йоханну Конту. Поступившись у фіналі кваліфікації Australian Open, американка отримала шанс зіграти в основній сітці і виявилася сильнішою за британку в другому колі. У своєму дебютному третьому колі на турнірах Premier Mandatory Пера зіграє з Карлою Суарес-Наварро.

Дар'я Касаткіна та Гарбіньє Мугуруса вперше вийшли до третього кола Mutua Madrid Open і розіграють останню путівку до чвертьфіналу турніру. Іспанка веде 2-1 в рахунку особистих протистоянь, але програла росіянці їх останню зустріч два місяці тому в півфіналі "Прем'єра" в Дубаї.

Додано HomeAlone:  9/05/18 09:00  Переглядів: 3 119   Рейтинг:: 0