Домінік Тім взяв реванш у іспанця за розгромну поразку в Монако.

Мадрид, Іспанія • 7-13 травня • ґрунт • €5,439,350
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Чвертьфінал
Д. Тім (Австрія, 5) - Р. Надаль (Іспанія, 1) 7-5, 6-3

Австрієць став першим гравцем, який завдав поразки Рафаелю Надалю на ґрунті з торішнього чвертьфіналу в Римі. Тоді саме Тім зумів зупинити іспанця у двох сетах. Нагадаємо, торік Надаль і Тім зустрілися в Мадриді у фіналі.

Домінік оформив третю перемогу над Рафою, всі матчі Тім виграв на ґрунті. 24-річний австрієць тепер єдиний активний тенісист з одноручним бекхендом, якому вдалося тричі перемогти іспанця на ґрунтових кортах. Напередодні Надаль встановив рекорд туру за кількістю перемог на одному покритті - 50 сетів поспіль.

Три тижні тому Надаль і Тім зіграли один з одним у чвертьфіналі Мастерса в Монако, де іспанець віддав суперникові всього два гейми. Сьогодні протистояння тривало майже дві години. На старті зустрічі Надаль врятував два брейкпоінта, але в сьомому геймі упустив подачу. Свій перший брейкпоінт Рафа отримав на подвійній помилці Домініка, коли той подавав на сет. Втративши сетбол, Тім програє і гейм (5-5), але відразу ж робить ще один брейк і потім подає на партію.

У боротьбі Тім забезпечує собі перевагу вже у другому сеті 3-1, Надаль зрівнює рахунок, проте після цього програє три гейми поспіль. З другого матчбола Домінік Тім здобуває путівку до півфіналу, де на нього чекає дебютант цієї стадії змагань на Мастерсах Кевін Андерсон. Представник ПАР перемагав Тіма в усіх шести попередніх зустрічах.

Поразка у чвертьфіналі торішнього чемпіона Надаля не дозволить іспанцеві зберегти найвищу сходинку в рейтингу наступного тижня - сходинку лідера знову посяде Роджер Федерер, який опустився на друге місце після Мастерса в Маямі. Рафа зможе повернути собі статус першої ракетки світу за підсумками майбутнього Мастерса в Римі, якщо візьме в Італії титул.

Додано Maria Melnyk:  11/05/18 21:35  Переглядів: 3 923   Рейтинг:: 0