Організатори Підсумкового чемпіонату Next Gen розповіли про нові правила у другому сезоні турніру

Сьогодні відбулася презентація нового розіграшу Next Gen ATP Finals.

З 6 по 10 листопада в Італії відбудеться другий розіграш "Next Gen ATP Finals".

Змагання пройдуть в п'ятисетовому форматі матчів (4 гейми для перемоги, тайбрейк за рахунку 3-3), без "більше-менше" в рахунку, без переподачі, якщо м'яч зачіпає трос, а також з таймером на подачі (25 секунд між розіграшами), допомогою тренера і без суддів на лінії (вихід м'яча за межі майданчика фіксує електронна система).

Заплановано й деякі зміни: розминку скоротять з п'яти до чотирьох хвилин, а позаду ігрового майданчика встановлять вішалку для рушників, тому болбоям більше не потрібно буде подавати їх гравцям. Також залишиться правило одної медичної перерви на матч, а глядачам як і раніше дозволять вільно пересуватися по арені під час гри.

Нагадаємо, що володарем трофея торік став кореєць Хен Чон.

Джерело: atpworldtour.com

Додано Maria Melnyk:  15/05/18 16:49  Переглядів: 2 577   Рейтинг:: 0