Рим, Італія • 14-20 травня • грунт • $3,351,720
Чинна чемпіонка: Еліна Світoліна (Україна)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Анастасія Севастова (Латвія, 15) - Олександра Крунич (Сербія, LL) 6:4, 6:4
Анжелік Кербер (Німеччина, 11) - Ірина Бегу (Румунія) 3:6, 7:5, 7:5
Вінус Вільямс (США, 8) - Олена Весніна (Росія) 6:2, 4:6, 7:5
Каролін Возняцкі (Данія, 2) - Елісон ван Ейтванк (Бельгія, Q) 6:1, 6:4
Марія Шарапова (Росія) - Домініка Цибулкова (Словаччина) 3:6, 6:4, 6:2
Дар'я Гаврилова (Австралія) - Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 3) 5:7, 6:2, 7:6(6)

Халеп впевнено розібралася з Осакою, Саккарі обіграла п

Анастасія Севастова вдруге в цьому сезоні обіграла Олександру Крунbч і вперше вийшла до третього кола турніру в Римі. На початку сезону латвійка перемогла свою суперницю в чвертьфіналі турніру в Брісбені.

Далі Севастова зіграє з Каролін Возняцкі, якій програла всі чотири попередніх зустрічі. Зазначимо, що датчанка вперше з 2011 року виграла матч у Римі. Сім років тому вона дійшла тут до півфіналу.

Анжелік Кербер протягом чотирьох останніх років не виходила до третього кола в столиці Італії. У 2012 році німкеня показала тут свій кращий результат, дійшовши до півфіналу. За вихід в чвертьфінал Кербер буде боротися з Марією Саккарі, яка раніше обіграла п'яту ракетку світу Кароліну Плішкову.

Вінус Вільямс скоротила розрив від Олени Весніної в особистих протистояннях, якій програла чотири з семи зіграних матчів. Сьогодні американка постарається взяти реванш у Анетт Контавейт за поразку в першому колі турніру в Мадриді півтора тижні тому.

Дар'я Гаврилова у вирішальному сеті поступалася третій ракетці світу з рахунком 4:0, але після цього виграла п'ять геймів поспіль. У дванадцятому геймі Мугуруса не змогла реалізувати перший матчбол на своїй подачі, а вдруге австралійка не дала подати на матч суперниці за рахунку 6-5 на тай-брейку.

Тенісистки провели на корті 3 години 8 хвилин і закінчили зустріч о 2:02 ночі за місцевим часом. Дана перемога стала для Дар'ї четвертою в матчах з представницями Топ-5 і десятою проти суперниць з першої десятки рейтингу. Далі Гаврилова зіграє з Марією Шараповою, яка виграла десятий матч в цьому сезоні і вийшла вперед у рахунку особистих зустрічей з Домінікою Цибулковою: 4-3.

Додано HomeAlone:  17/05/18 11:02  Переглядів: 3 106   Рейтинг:: 0