Світовий теніс / WTA

Нюрнберг. Бартель перемагає в німецькому протистоянні, Плішкова та Ларссон зіграють в чвертьфіналі

Результати матчів вівторка на турнірі WTA в Німеччині

Nürnberger Versicherungscup - International
Нюрнберг, Німеччина • 20-26 травня • грунт • €250,000
Чинна чемпіонка: Кікі Бертенс (Нідерланди)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло

Вероніка Сепеде-Ройг (Парагвай) - Катерина Козлова (Україна) 6:3, 6:4
Гізер Вотсон (Велика Британія) - Катерина Бондаренко (Україна) 6:3, 3:6, 7:6(3)
Кірстен Фліпкенс (Бельгія) - Елісон ван Ейтванк (Бельгія, 7) 7:6(5), 2:6, 7:6(2)
Мона Бартель (Німеччина) - Карина Віттхефт (Німеччина) 7:5, 6:3
Сорана Кирстя (Румунія, 6) - Андреа Петкович (Німеччина, WC) 2:6, 7:6(3), 7:6(5)
Слоан Стівенс (США, 1/WC) - Юлія Путінцева (Казахстан) 7:5, 4:6, 3:3*

Кірстен Фліпкенс двічі була в двох м'ячах від поразки бельгійській тенісистці, поступаючись 2: 5 у вирішальному сеті. Зрівнявши рахунок в дванадцятому геймі, бельгійка не програла жодного розіграшу на своїй подачі на тай-брейку.

*Матч між Стівенс та Путінцевою був зупинений через темряву.

Пари суперниць у другому колі: Стівенс/Путінцева - Ріск, Кирстя - Бренгл, Бертенс - Бартель, Подороска - Фліпкенс, Синякова - Сепеде-Ройг, Вотсон - Штоллар.

Друге коло

Крістина Плішкова (Чехія) - Лара Арруабаррена (Іспанія) 6:3, 7:5
Йоханна Ларссон (Швеція) - Крістіна Макхейл (США) 6:3, 6:0

Крістина Плішкова та Йоханна Ларссон проведуть другий чвертьфінал на червоному грунті в цьому сезоні. Чешка на початку травня стала чвертьфіналісткою в Празі, а шведська тенісистка доходила до чвертьфіналу в Боготі.

Раніше Плішкова і Ларссон зустрічалися один раз: в минулому сезоні Йоханна обіграла Крістину в першому колі змагань в Хобарті.

Додано HomeAlone:  23/05/18 08:40  Переглядів: 7 736   Рейтинг:: 0