Тривають матчі першого кола на кортах французького мейджора.

Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Р. Надаль (Іспанія, 1) - С. Болеллі (Італія) 6-4, 6-3, 7-6 (9)
Г. Пелья (Аргентина) - Ж. Соуза (Португалія) 6-2, 6-3, 6-4
Д. Існер (США, 9) - Н. Рубін (США) 6-3, 7-6 (7), 7-6 (7)
М. Фучович (Угорщина) - В. Поспишил (Канада) 6-3, 6-3, 7-6 (5)
К. Едмунд (Великобританія, 16) - А. де Мінор (Австралія) 6-2, 6-4, 6-3
Ф. Фоніні (Італія, 18) - П. Андухар (Іспанія) 6-4, 6-2, 6-1

Десятиразовий чемпіон турніру Рафаель Надаль здобув 80-ту перемогу на Відкритому чемпіонаті Франції.

Для цього іспанцеві знадобилося у дводенному протистоянні зломити опір "лакі лузера" Сімоне Болеллі. Італієць раніше п'ять разів програвав у матчах з Надалем. Лідер світового рейтингу оформив один брейк у першому сеті і відігрався з 1-3 у другій партії. Болеллі знову повів уже на старті третього сету, але за рахунку 3-0 поєдинок зупинили через дощ.

Сьогодні, відновивши гру, Рафа відразу ж зрівняв рахунок (3-3) і мав брейкпоінт, щоб взяти четвертий гейм поспіль. Сімоне зберіг подачу, після чого сам не реалізував чотири прихованих сетбола. У підсумку на тайбрейку італієць також не зберіг перевагу (5-2, 6-4). Надаль відіграв чотири сетбола і з третього матчболу оформив путівку в наступне коло. Матч тривав 3 години.

129-та ракетка світу Болеллі (найкращий результат 36 місце в 2009 році) став першим гравцем з 2015 року, який на кортах Ролан Гаррос зумів взяти в матчі з Надалем більше восьми геймів. Статистика Рафаеля Надаля на тайбрейках у Парижі: 17-1.

Нагадаємо, що Сімоне Болеллі потрапив в основу Ролан Гаррос на відмові українця Олександра Долгополова. Наступним суперником першої ракетки світу став аргентинець Гвідо Пелья (АТР 78). Надаль торік обіграв Пелью в їх дебютному очному поєдинку в Індіан-Веллсі.

Додано Maria Melnyk:  29/05/18 17:37  Переглядів: 3 945   Рейтинг:: 0