Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Касаткіна проходить Саккарі, Путінцева та Стрицова посперечаються за місце в чвертьфіналі

У столиці Франції розпочалися матчі третього кола

Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 27 травня - 10 червня • грунт • €32,017,500
Чинна чемпіонка: Олена Остапенко (Латвія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло

Медісон Кіс (США, 13) - Наомі Осака (Японія, 21) 6:1, 7:6(7)
Дар'я Касаткіна (Росія, 14) - Марія Саккарі (Греція) 6:1, 1:6, 6:3
Юлія Путінцева (Казахстан) - Ван Цян (Китай) 1:6, 7:5, 6:4
Барбора Cтрицова (Чехія, 26) - Катержина Синякова (Чехія) 6:2, 6:3

Медісон Кіс здобула над Наомі Осакою третю перемогу і вдруге вийшла до четвертого кола Ролан Гарросу. Далі американка зіграє з переможницею зустрічі між Еліною Світоліною та Міхаелою Бузернеску.

Дар'я Касаткіна вдруге в кар'єрі вийшла до четвертого кола турніру Великого Шолома. Вперше росіянці це вдалося в минулому сезоні на US Open. У наступному матчі Касаткіна може зустрітися з Каролін Возняцкі, яка зіграє з Полін Парментьє.

Юлія Путінцева була в двох геймах від поразки китаянці, програючи з рахунком 1:6, 0:4, однак зрівняла рахунок у другому сеті і відіграла потім два матчболи. У вирішальному сеті казахстанка двічі взяла подачу суперниці, один раз програвши свою.

Барбора Стрицова провела восьму зустріч з співвітчизницями на "мейджорах" і святкувала п'яту перемогу. Востаннє чешка вигравала два роки тому, коли впоралася з Люсі Градецькою в першому колі Ролан Гарросу. Зазначимо, що Стрицова виступає в Парижі п'ятнадцятий рік поспіль і раніше не виходила до четвертого кола.

Додано HomeAlone:  1/06/18 16:34  Переглядів: 3 419   Рейтинг:: 0