Ролан Гаррос. Касаткіна перемагає другу ракетку світу на шляху до чвертьфіналу

Дар'я Касаткіна вперше в кар'єрі зіграє в чвертьфіналі турніру Великого Шолома

Чинна чемпіонка: Олена Остапенко (Латвія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло
Дар'я Касаткіна (Росія, 14) - Каролін Возняцкі (Данія, 2) 7:6(5), 6:3

Російська тенісистка виграла три гейми поспіль після відновлення зустрічі проти датчанки, яка вчора була перервана через темряву за рахунку 3:3 у другому сеті.

Касаткіна здобула над Возняцкі третю перемогу в поточному сезоні: в лютому вона виявилася сильнішою за Каролін в чвертьфіналі "Прем'єра" в Санкт-Петербурзі, а через півтора місяця обіграла її в четвертому колі турніру в Індіан-Веллсі.

Також зазначимо, що Дар'я виграла сьомий з одинадцяти проведених матчів в цьому році, в якому грала з представницею Топ-10.

За вихід до півфіналу Ролан Гарросу уродженка Тольятті посперечається з десятою сіяною на турнірі Слоан Стівенс. У 2016 році Касаткіна програла американці на турнірі в Чарльстоні, а кілька місяців тому взяла у неї реванш в третьому колі BNP Paribas Open.

Додано HomeAlone:  4/06/18 13:49  Переглядів: 5 643   Рейтинг:: 0