Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Надаль виграє 900 матч у кар'єрі і повторює рекорд Джоковича на турнірі

Рафаель Надаль удванадцяте зіграє у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції.

Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 28 травня-10 червня • ґрунт
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Четверте коло
Р. Надаль (Іспанія, 1) - М. Мартерер (Німеччина) 6-3, 6-2, 7-6 (4)

- Рафаель Надаль оформив 900-ту перемогу в кар'єрі, а також вийшов удванадцяте до чвертьфіналу на кортах Ролан Гаррос. Це рекорд Відкритої Ери, який вчора встановив Новак Джокович.

Іспанцеві вистачило 2,5 годин, щоб обіграти 70-ю ракетку світу Максиміліана Мартерера, який на цьому турнірі виграв свої перші матчі на мейджорі.

В 1/4 фіналу Надаль буде грати з Дієго Шварцманом, який сьогодні уникнув поразки в поєдинку з Кевіном Андерсоном. Рахунок особистих зустрічей 5-0 на користь іспанця. За всі п'ять матчів аргентинець виграв у Надаля тільки один сет.

Додано Maria Melnyk:  4/06/18 16:50  Переглядів: 3 875   Рейтинг:: 0