Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Чилич у п'яти сетах зломив опір Фоніні

Марін Чилич зумів виграти вирішальний сет, упустивши матчбол у четвертій партії.

Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 28 травня-10 червня • ґрунт
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Четверте коло
М. Чилич (Хорватія, 3) - Ф. Фоныні (Італія, 18) 6-4, 6-1, 3-6, 6-7(4), 6-3

3 години і 40 хвилин тенісисти боролись за путівку у чвертьфінал. У четвертому сеті за рахунку 5-4 Чилич заробив матчбол на подачі суперника, але Фоніні зумів відстояти гейм і в підсумку перевести гру у вирішальну партію. Марін виконав два брейка і не дав італійцеві отримати хоча б один брейкпоінт на своїй подачі в п'ятому сеті.

За останні 10 пятисетовиків на Шоломах хорват програв лише у двох (обидва матчі - Роджеру Федереру), а Фоніні з останніх шести матчів у п'яти партіях поступився тільки в одному.

29-річний Чилич вдруге у кар'єрі і другий сезон поспіль виступить в 1/4 фіналу в Парижі (рік тому програв Стена Вавринці).

Хуан Мартін дель Потро, суперник хорвата по чвертьфіналу, веде в статистиці особистих зустрічей 10-2 і не програвав Чілічу останні сім матчів.

Додано Maria Melnyk:  4/06/18 21:19  Переглядів: 3 419   Рейтинг:: 0