Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Надаль в чотирьох сетах впорався зі Шварцманом на шляху до півфіналу

Рафаель Надаль продовжує похід за своїм 11-м титулом на Відкритому чемпіонаті Франції.

Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 28 травня-10 червня • ґрунт
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Чвертьфінал
Р. Надаль (Іспанія, 1) - Д. Шварцман (Аргентина, 11) 4-6, 6-3, 6-2, 6-2

Сьогодні тенісисти продовжили свій чвертьфінальний поєдинок, який в середу був перерваний через дощ.

Нагадаємо, до першої перерви на дощ (6-4, 3-2 на користь Шварцмана) Надаль втратив п'ять геймів на своїй подачі, а у аргентинця в кожному геймі крім одного на подачі Надаля були брейкпоінти. Десятиразовий чемпіон турніру Рафаель Надаль востаннє програвав сет на Ролан Гаррос ще у 2015 році.

Але, повернувшись на майданчик, ситуація на корті кардинально змінилася: з 2-3 Надаль виграв три гейми поспіль, а вже сьогодні (гра поновилася за рахунку 5-3, 30-15) довів сет до перемоги. Шварцману вдалося взяти всього два гейми у третій партії, не реалізувавши жодного з чотирьох шансів на брейк, коли суперник подавав на сет. У четвертому сеті Надаль оформив два брейка і заробив перший матчбол в геймі Шварцмана. Дієго зумів відстояти подачу, а потім пішов з ще двох матчболів іспанця вже на його геймі. Рафаелю довелося відігравати чотири брейкпоінта, а з четвертого матчбола він оформив путівку в наступний раунд.

Раніше Надаль і Шварцман провели п'ять очних зустрічей і в цих матчах іспанець програв тільки одну партію. Надаль водиннадцяте зіграє в півфіналі Відкритого чемпіонату Франції. Шварцман вдруге в кар'єрі виступив в 1/4 на турнірі Великого Шолома (US Open-2017). У четвертому раунді Дієго вперше зумів уникнути поразки, програючи 0-2 по сетах, здолавши сьому ракетку світу Кевіна Андерсона з ПАР.

Суперником Рафаеля Надаля в завтрашньому півфіналі в Парижі стане переможець матчу Марін Чилич - Хуан Мартін дель Потро. Цей поєдинок також не змогли завершити вчора і він ще триває: на даний момент дель Потро лідирує 2-1 по сетах. В 1/2 фіналу в нижній половині сітки будуть боротися австрієць Домінік Тім і італієць Марко Чеккінато.

Додано Maria Melnyk:  7/06/18 15:12  Переглядів: 3 821   Рейтинг:: 0