Хуан Мартін дель Потро вдруге в кар'єрі пробився в 1/2 фіналу в Парижі.

Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Чвертьфінал
Х. дель Потро (Аргентина, 5) - М. Чилич (Хорватія, 3) 7-6 (5), 5-7, 6-3, 7-5

Ще вчора Хуан Мартін дель Потро і Марін Чилич не встигли завершити перший сет. Тенісисти відіграли вісім геймів по черзі захищаючи свої подачі (дель Потро здобув три прихованих сетбола, але в затяжному геймі хорват зберіг подачу). За рахунку 5-5, 0-30 на подачі Чилича матч був зупинений через дощ.

Після першого повернення на корт дель Потро не скористався трьома шансами на брейк і в підсумку гра перейшла на тайбрейк. Марін упустив перевагу з 5-3, Хуан Мартін зрівняв рахунок і на цьому тенісисти покинули майданчик. Сьогодні дель Потро продовжив свою переможну серію на тайбрейку і довів її до чотирьох очок поспіль, завершивши перший сет на свою користь.

У другій партії Чилич першим зробив брейк, проте не зумів подати на перемогу при 5-4. Марін зробив ще один брейк і зрівняв рахунок за сетами.

Хорват продовжував домінувати на корті - 3-1 в третій партії, але ініціатива перейшла в руки його суперника. Хуан Мартін узяв п'ять геймів поспіль і знову вийшов вперед у цьому матчі. У четвертому сеті суперники по черзі захищали подачі без шансів на брейк, і тільки за рахунку 5-5 дель Потро отримав потрійний прихований матчбол. Чилич відіграв лише один брейкпоінт, а вже в наступному геймі аргентинець довів поєдинок до перемоги.

Для Хуана Мартіна дель Потро це 11-та перемога у протистояннях з Маріном Чиличем і восьма поспіль. Дель Потро вдруге виступить у півфіналі Ролан Гаррос (у 2009 році на цій стадії програв Роджеру Федереру), і буде битися з Рафаелем Надалем. Свій останній очний поєдинок суперники також провели в 1/2 фіналу на мейджорі - торік на US Open, де іспанець виграв у чотирьох партіях.

Надаль лідирує 9-5 в статистиці матчів з дель Потро і всі п'ять поєдинків програв аргентинцеві на харді. На Ролан Гаррос суперники зустрічалися у 2007 році - тоді іспанець оформив перемогу у трьох сетах. Для дель Потро нинішній півфінал - найкращий результат на ґрунті з торішнього чвертьфіналу на Мастерсі в Римі. Востаннє дійти до 1/2 на ґрунтових кортах Хуан Мартін зміг шість років тому - на блакитному ґрунті мадридського Мастерса.

Додано Maria Melnyk:  7/06/18 16:13  Переглядів: 3 294   Рейтинг:: 0