Світовий теніс / WTA

Хертогенбос. Кудерметова обігрує чинну чемпіонку, Бертенс вириває перемогу у Віхлянцевої

Результати матчів першого кола на трав'яному турнірі WTA в Нідерландах

Libema Open - WTA International
Хертогенбос, Нідерланди • 11-17 червня • трава • $250,000
Чинна чемпіонка: Анетт Контавейт (Естонія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло

Елісон ван Ейтванк (Бельгія, 6) - Ріхель Хогенкамп (Нідерланди, WC) 6:1, 6 2
Бібіане Схофс (Нідерланди, WC) - Карина Віттхефт (Німеччина) 6:4, 7:5
Коко Вандевей (США, 1) - Олександра Саснович (Білорусь) 6:2, 7:6(1)
Аранча Рус (Нідерланди, LD) - Катерина Александрова (Росія) 6:7(5), 6:4, 7:6(7)
Вікторія Кужмова (Словаччина) - Марина Мельникова (Росія, Q) 6:2, 6:2
Олександра Крунич (Сербія, 7) - Валентіні Грамматікопулу (Греція, Q) 6:1, 6:0
Вероніка Кудерметова (Росія, Q) - Анетт Контавейт (Естонія, 4) 6:4, 7:6(4)
Фанні Штоллар (Угорщина, Q) - Чжан Шуай (Китай, 5) 6:3, 6:3

Бібіане Схофс, яка займає 174-й рядок у рейтингу, здобула другу перемогу в основній сітці турніру WTA. Вперше голландці це вдалося в жовтні 2011 року, коли вона обіграла Анжелік Кербер в Люксембурзі. Також зазначимо, що це був перший матч для Схофс на траві з 2012 року, коли вона грала в кваліфікації Вімблдону.

Аранча Рус відіграла два матчбола у Катерини Александрової на тай-брейку вирішального сету, перш ніж з третьої спроби завершити зустріч.

Вероніка Кудерметова, яка знаходиться на 170-му місці в рейтингу, вдруге в кар'єрі обіграла представницю Топ-30. В кінці квітня росіянка виявилася сильнішою за Карлу Суарес-Наварро в Штутгарті, і та перемога стала для неї першою в основній сітці турніру WTA.

Фанні Штоллар, котра займає 161-у позицію в рейтингу, на другому поспіль для себе турнірі WTA обіграла Чжан Шуай. У квітні на змаганнях в Нюрнберзі угорка також впоралася з представницею Китаю в першому колі. Двома тижнями раніше Штоллар обіграла Йоханна Конту, яка також входить до Топ-30, на старті "Прем'єра" в Чарльстоні.

Белінда Бенчич (Швейцарія) - Тереза ​​Мартінцова (Чехія, LL) 6:2, 6:4
Антонія Лоттнер (Німеччина, Q) - Анна Блінкова (Росія, Q) 6:2, 3:6, 6:2
Арина Соболенко (Білорусь, 8) - Маркета Вондроушова (Чехія) 0:6, 7:5, 6:3
Кірстен Фліпкенс (Бельгія) - Анна Калінська (Росія, WC) 6:3, 6:0
Кікі Бертенс (Нідерланди, 3) - Наталя Віхлянцева (Росія) 5:7, 6:3, 7:6(5)
Елісон Ріск (США) - Тат'яна Марія (Німеччина) 6:4, 7:6(2)
Айла Томлянович (Австралія) - Крістина Плішкова (Чехія) 4:6, 7:6(3), 6:2
Еліс Мертенс (Бельгія, 2) - Полона Херцог (Словенія) 6:2, 6:4

Белінда Бенчич, яка грала в Хертогенбосі в півфіналі (2016) та фіналі (2015) провела перший матч на траві з 2016 року, а Айла Томлянович не виступала на даному покритті два попередні сезони.

Арина Соболенко в матчі з Маркетою Вондроушовою відігралася з рахунку 4:5 у другому сеті та 1:3 у вирішальному сеті. Білоруска взяла реванш у чешки за поразку в третьому колі турніру Premier Mandatory в Індіан-Веллсі.

Кікі Бертенс у вирішальному сеті вела з рахунком 5:2, але не змогла втримати перевагу і реалізувати три матчболи. Перевівши гру на тай-брейк, голландка виграла чотири розіграші на подачі суперниці та тричі програла свої. Бертенс перервала серію поразок на траві, яка становила чотири матчі. У 2016 році Бертенс дійшла до третього кола Вімблдону, а в минулому сезоні програла всі три зустрічі на даному покритті.

Пари суперниць у другому колі: Вандевей - Рус, Ріск - Штоллар, Кудерметова - Бенчич, Схофс - Крунич, Соболенко - Томлянович, Фліпкенс - Бертенс, ван Ейтванк - Кужмова, Лоттнер - Мертенс.

Додано HomeAlone:  12/06/18 20:45  Переглядів: 3 036   Рейтинг:: 0