Роджер Федерер вперше в кар'єрі став чемпіоном турніру у Штутгарті.

Штутгарт, Німеччина • 11-17 червня • трава • € 656,015
Чинний чемпіон: Люка Пуйе (Франція)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Фінал
Роджер Федерер (Швейцарія, 1) - Мілош Раонич (Канада, 7) 6-4, 7-6 (3)

1 годину і 20 хвилин знадобилося лідеру посіву, щоб оформити перемогу в фінальному матчі. У першому сеті Федереру вдалося зробити брейк (єдиний і в цій зустрічі, і для Раонича за весь тиждень у Штутгарті), після чого швейцарець відігрався з двох брейкпоїнтів на своїй подачі.

У другій партії тенісисти по черзі брали свої гейми. За рахунку 5-6 на подачі суперника Раонич повів 30-0, але взяти ще два очка для перемоги в сеті не зумів. Уже на старті тайбрейка тенісисти обмінялися міні-брейками. Канадець вийшов вперед 3-2, а наступні п'ять розіграшів поспіль в свій актив записав Федерер. Для швейцарця це 11 перемога за 14 очних зустрічей з Раоничем.

На шляху до свого дебютного титулу у Штутгарті, третього в сезону (Australian Open, Роттердам), 18-го на траві і 98-го у кар'єрі Роджер Федерер обіграв Мішу Звєрева, Гвідо Пелью і Ніка Кіріоса. Перемога в півфіналі вже гарантувала 36-річному тенісистові першу сходинку в оновленому рейтингу АТР. Для Федерера це були перші змагання через майже 3 місяці з його останнього матчу в турі в Майамі.

27-річний Мілош Раонич повернувся на корти вперше з квітня і Мастерса в Мадриді. Канадець провів свій перший фінал за рік. Востаннє Раонич боровся за титул ще минулої весни на турнірі в Стамбулі (поступився Марину Чиличу). У Штутгарті екс-третя ракетка світу обіграв таких суперників як Мірза Базич, Мартон Фучович, Томаш Бердих і Люка Пуйе.

Наступного тижня тенісисти продовжать свій трав'яний сезон: Федерер виступить в Галле, а Раонич - на кортах "Квінс Клаб" в Лондоні.

Додано Maria Melnyk:  17/06/18 16:09  Переглядів: 3 941   Рейтинг:: 0