Бірмінгем, Велика Британія • 18-24 червня • трава • $885,040
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Крістіна Младенович (Франція) - Катержина Синякова (Чехія, LD) 1:6, 6:2, 6:4
Дар'я Гаврилова (Австралія) - Домініка Цибулкова (Словаччина) 6:3, 7:6(6)
Наомі Осака (Японія) - Кеті Бултер (Велика Британія, WC) 6:1, 6:2
Магдалена Рибарікова (Словаччина) - Кароліна Плішкова (Чехія, 3) 6:2, 6:3
Юлія Гергес (Німеччина, 5) - Марія Саккарі (Греція) 6:4, 6:4
Еліна Світоліна (Україна, 2/WC) - Донна Векич (Хорватія) 6:1, 3:6, 6:1
Алізе Корне (Франція) - Катерина Макарова (Росія) 5:7, 6:4, 6:1

Магдалена Рибарікова вдруге обіграла Кароліну Плішкову і здобула першу в цьому сезоні перемогу над представницею Топ-10. У минулому році словачка виявилася сильнішою за чеську тенісистку в другому колі Вімблдону. Далі Рибарікова зустрінеться з Крістіною Младенович, яку перемогла в кінці минулого сезону на турнірі в Чжухаї.

Барбора Стрицова (Чехія) - Дженніфер Брейді (США, Q) 3:6, 7:5, 6:3

Даліла Якупович, яка займає 113-у позицію в рейтингу, у другому сеті поступалася Еліс Мертенс з рахунком 2:5, після чого відіграла чотири матчболи і перевела гру на тай-брейк, під час якого ще раз не дозволила бельгійці завершити зустріч. Зазначимо, що це був перший матч для словенки проти суперниці, що входить до Топ-20 рейтингу.

Петра Мартич здобула третю перемогу в сезоні над представницею Топ-20 і десяту за час виступів у турі. За вихід до чвертьфіналу хорватка буде боротися з Міхаелою Бузернеску, яка в минулому році обіграла її в другому раунді кваліфікації Вімблдону.

Барбора Стрицова взяла реванш у Дженніфер Брейді за поразку у другому колі US Open в минулому році. У другому колі чешка зустрінеться з лідером посіву - Гарбіньє Мугурусою. У минулому сезоні іспанка не ​​дограла матч проти Стрицової в Пекіні, а напередодні Вімблдону Барбора обіграла Мугурусу в Істборні.

Пари суперниць у другому колі: Мугуруса - Стрицова, Цуренко - Касаткіна, Рибарікова - Младенович, Осака - Якупович, Гергес - Барті, Гаврилова - Квітова, Мартич - Бузернеску, Корне - Світоліна.

Додано HomeAlone:  19/06/18 21:40  Переглядів: 3 000   Рейтинг:: 0