Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Непростий старт Плішкової та Вільямс, Кирстя обіграла торішню півфіналістку

На трав'яному "мейджорі" стартували матчі першого кола в жіночій сітці

The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинна чемпіонка: Гарбіньє Мугуруса (Іспанія)

Євгенія Родіна (Росія, Q) - Антонія Лоттнер (Німеччина, Q) 3:6, 7:5, 6:4
Кароліна Плішкова (Чехія, 7) - Гаррієт Дарт (Велика Британія, WC) 7:6(2), 2:6, 6:1
Вінус Вільямс (США, 9) - Йоханна Ларссон (Швеція) 6:7(3), 6:2, 6:1

Сорана Кирстя перервала серію з чотирьох поразок поспіль і виграла перший матч на траві в поточному сезоні. Також румунка святкувала другу перемогу в цьому році над суперницею з Топ-20: в середині лютого Кирстя перемогла бельгійку Еліс Мертенс в першому колі турніру в Досі.

Олександра Дулгеру вперше з 2015 року виступає на Вімблдоні і здобула першу перемогу в основній сітці за сім років. Це була третя перемога для 29-річної румунки над представницею Топ-100 цього року. У травні вона обіграла Тімею Бабош (№41) в Рабаті та Крістіну Макхейл (№88) на старті Ролан Гарросу.

Андреа Петкович втретє в цьому році обіграла тенісистку з Топ-50, виграла перший матч на траві в сезоні і вперше з 2016 року вийшла у друге коло Вімблдону. На початку сезону німкеня перемогла Петру Квітову (№28) в першому колі Australian Open, а в травні - Крістінуну Младенович (№31) також в першому колі Ролан Гарросу.

Кароліна Плішкова шостий рік поспіль виходить у друге коло Вімблдону, що є її найкращим результатом на цьому турнірі. Під час одного з розіграшів в шостому геймі другого сету Дарт посковзнулася на корті, після чого викликала фізіо і незабаром покинула корт. Відновила матч британка з перев'язаним стегном і змогла зрівняти рахунок за сетами, але травма все ж вплинула на її гру у вирішальному сеті, який впевнено взяла Плішкова.

Медісон Кіс успішно провела свій перший матч на траві в цьому році, а Луксіка Кумкхум вперше вийшла у друге коло Вімблдону. Американка не виступала після поразки в півфіналі Ролан Гарросу, а таїландська тенісистка раніше тільки раз виступала в основі турніру в 2016 році, коли вперше пройшла кваліфікацію, але поступилася Тімеї Бачинскі.

Пари суперниць у другому колі: Плішкова - Азаренко, Дулгеру - Вільямс, Петкович - Вікмаєр, Кирстя - Родіна, Кумкхум - Кіс, Макарова - Возняцкі.

Додано HomeAlone:  2/07/18 18:06  Переглядів: 3 276   Рейтинг:: 0