Вімблдон. Чемпіонка Australian Open залишає турнір після другого кола

Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинна чемпіонка: Гарбіньє Мугуруса (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло
Катерина Макарова (Росія) - Каролін Возняцкі (Данія, 2) 6:4, 1:6, 7:5

У вирішальному сеті Макарова вела з рахунком 5:1 з двома брейками, проте не змогла відразу скористатися перевагою. У дев'ятому геймі на своїй подачі росіянка упустила чотири матчболи, а в одинадцятому, ведучи 40-0, насилу змогла вийти вперед, а потім її знадобилося ще два матчбола, щоб завершити зустріч.

Російська тенісистка здобула другу перемогу поспіль в матчах з датчанкою і вперше c US Open-2017 вийшла до третього кола турніру Великого Шолома. На Вімблдоні Катерина востаннє грала на даній стадії два роки тому.

Також дана перемога стала для Макарової п'ятнадцятою над суперницею з Топ-5 рейтингу. На Відкритому чемпіонаті США в минулому році в другому колі вона обіграла саме Возняцкі. До цього росіянка програла всі сім зустрічей з представницею Данії.

Зазначимо, що сьогоднішня поразка Каролін позбавляє її шансів повернутися на першу сходинку рейтингу за підсумками Вімблдону. Датчанці було необхідно дійти до фіналу або виграти титул, якщо діюча перша ракетка світу Сімона Халеп вийде до півфіналу.

Далі Катерина Макарова зіграє проти Люсі Шафаржової, якій програла три останні матчі, в тому числі в чвертьфіналі Вімблдону чотири роки тому. Сезоном раніше росіянка здобула єдину перемогу над чешкою ​​на старті грунтового турніру в Мадриді.

Додано HomeAlone:  4/07/18 19:45  Переглядів: 3 328   Рейтинг:: 0