Вімблдон. Елісон ван Ейтванк перемагає діючу чемпіонку у другому колі

Елісон ван Ейтванк здобула перемогу над Гарбіньє Мугурусою в трьох сетах

Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинна чемпіонка: Гарбіньє Мугуруса (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло
Елісон ван Ейтванк (Бельгія) - Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 3) 5:7, 6:2, 6:1

Бельгійська тенісистка здобула першу в кар'єрі перемогу над представницею Топ-10 рейтингу і вдруге в кар'єрі вийшла до третього кола турніру Великого Шолома. Раніше вона програла сім подібних зустрічей.

Ван Ейтванк, яка займає 47-у позицію в світовому рейтингу, зрівняла рахунок у протистояннях з Мугурусою: в 2014 році на хардовому турнірі у Флоріанополісі іспанка виявилася сильнішою за бельгійку в чвертьфінальному матчі.

Елісон п'ятий рік поспіль виступає в основній сітці Вімблдону і раніше тільки один раз змогла подолати стартовий бар'єр в 2014 році. У наступному сезоні ван Ейтванк дійшла до чвертьфіналу Ролан Гарросу.

Далі бельгійка зустрінеться з представницею Естонії Анетт Контавейт. Між собою тенісистки грали два рази (1-1), а останній матч відбувся в минулому році в рамках кваліфікації на турнірі Premier Mandatory в Маямі, в якому перемогу святкувала естонка.

Додано HomeAlone:  5/07/18 23:01  Переглядів: 3 898   Рейтинг:: 0