Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Векич вперше проходить до другого тижня "Шолома", камбек Плішкової в матчі з Бузернеску

Підсумки п'ятого ігрового дня в жіночій сітці турніру

The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинна чемпіонка: Гарбіньє Мугуруса (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло

Донна Векич (Хорватія) - Яніна Вікмаєр (Бельгія) 7:6(2), 6:1
Кікі Бертенс (Нідерланди, 20) - Вінус Вільямс (США, 9) 6:2, 6:7(5) 8:6
Юлія Гергес (Німеччина, 13) - Барбора Стрицова (Чехія, 23) 7:6(3), 3:6, 10:8
Серена Вільямс (США, 25/SR) - Крістіна Младенович (Франція) 7:5, 7:6(2)
Кароліна Плішкова (Чехія, 7) - Міхаела Бузернеску (Румунія, 29) 3:6, 7:6(3), 6:1

Родіна обігрує десяту сіяну, Макарова та Джорджі посперечаються за місце в чвертьфіналі

Донна Векич здобула першу перемогу над Яніною Вікмаєр і вперше вийшла до четвертого кола турніру Великого Шолома. До сьогодні найкращим результатом хорватки було третє коло на Ролан Гарросі-2015 і US Open-2017.

Юлія Гергес вдруге в цьому році обіграла Стрицову і зрівняла рахунок в особистих протистояннях з чешкою: 7-7. В середині лютого німкеня здобула перемогу над Барборою у другому колі "Прем'єра" в Досі.

Протягом п'яти останніх років Гергес програвала в першому колі Вімблдону і сьогодні з третьої спроби змогла вперше пробитися до четвертого кола. Векич та Гергес раніше грали одна проти одної тільки один раз: в минулому сезоні німкеня здобула перемогу у другому колі турніру в Будапешті.

Серена Вільямс вдруге обіграла Крістіну Младенович і на другому "Шоломі" поспіль вийшла до четвертого кола. У 2016 році американка перемогла француженку на Ролан Гарросі також в матчі третього кола. Місяць тому Вільямс виграла три матчі в столиці Франції, проте знялася з матчу четвертого кола проти Марії Шарапової через травму грудного мяз'у. За вихід до чвертьфіналу Серена посперечається з росіянкою Євгенією Родіною.

Кароліна Плішкова, поступаючись з рахунком 1:4 у другому сеті, зуміла відіграти перевагу суперниці, а потім перевела гру на тай-брейк, де не програла жодного розіграшу на своїй подачі. Нагадаємо, що раніше чешці не вдавалося пройти на Вімблдоні далі другого кола. У понеділок Плішкова зіграє проти Кікі Бертенс, яку вже обігравала в цьому році в першому колі грунтового "Прем'єра" в Штутгарті, де в результаті завоювала титул.

Додано HomeAlone:  6/07/18 21:50  Переглядів: 3 064   Рейтинг:: 0