Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Латиноамериканський дует виграв в одному з найбільш затяжних матчів за історію турніру

Уже в першому колі парних змагань тенісисти стали учасниками триденного трилера.

Три дні і більше п'яти годин ігрового часу знадобилося Марсело Аревало (Сальвадор) та Гансу Подлипнику-Кастільо (Чилі), щоб у першому раунді Вімблдону в парному турнірі обіграти британців Джея Кларка і Кемерона Норрі: 6-4, 6-7(5), 5-7, 6-4, 22-20.

Тенісисти розпочали цей поєдинок ще в середу, але завершити його вдалося тільки в п'ятницю. Латиноамериканському дуету потрібно було дев'ять матчболів, щоб виграти у протистоянні з 87 геймів (другий показник в історії чоловічого парного розряду на кортах All England Club з моменту введення тайбрейка). Також цей матч став четвертим за тривалістю на турнірі.

Усього суперники провели на майданчику 5 годин і 2 хвилини, відігравши 521 розіграш. Тільки п'ятий сет тривав 144 хвилини, за які в цей же час на Чемпіонаті світу FIFA з футболу збірні Франції та Уругваю розпочали і завершили чвертьфінальний матч.

У другому раунді Аревало і Подлипник-Кастільо зустрінуться з 13-ми сіяними Равеном Клаасеном і Майклом Вінусом.

Джерело: telegraph.co.uk

Додано Maria Melnyk:  7/07/18 10:43  Переглядів: 3 998   Рейтинг:: 0