Вімблдон. Бертенс перемогла останню представницю Топ-10 посіву

Кікі Бертенс вдруге зіграє в чвертьфіналі турніру Великого Шолома

Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинна чемпіонка: Гарбіньє Мугуруса (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло
Кікі Бертенс (Нідерланди, 20) - Кароліна Плішкова (Чехія, 7) 6:3, 7:6(1)

У другому сеті Бертенс вела з рахунком 4:1 з брейком, після чого Плішкова виграла чотири гейми поспіль, а потім голландка перевела гру на тай-брейк, у якому не програла жодного розіграшу на своїй подачі.

Голландська тенісистка взяла реванш у чешки за поразку на турнірі в Штутгарті в квітні і зрівняла рахунок в особистих протистояннях: 2-2. Тоді Плішкова обіграла її в першому колі на шляху до свого першого титулу на грунті.

Це вже друга перемога для Бертенс на турнірі над суперницею з Топ-10 рейтингу і четверта в цьому році. У травні голландка обіграла Каролін Возняцкі (№2) і Каролін Гарсію (№7) на турнірі Premier Mandatory в Мадриді, а в минулу п'ятницю виявилася сильнішою за Вінус Вільямс (№9).

Кікі вдруге вийшла до чвертьфіналу на "мейджорі" і вперше на Вімблдоні. У 2016 році вона показала свій кращий результат на даних турнірах в столиці Франції, дійшовши до півфіналу, поступившись Серені Вільямс.

Зазначимо, що Плішкова була останньою тенісисткою в сітці, що входить до Топ-10 посіву. Також після її поразки на Вімблдоні продовжує виступ одна представниця Топ-10 рейтингу WTA - Анжелік Кербер, яка сьогодні зіграє з Беліндою Бенчич.

Суперницею Бертенс в чвертьфіналі стане переможниця матчу між Юлією Гергес та Донною Векич. Німкеня двічі програвала голландці на грунті, а хорватка виграла у Кікі два з чотирьох матчів на харді.

Додано HomeAlone:  9/07/18 15:25  Переглядів: 3 834   Рейтинг:: 0