Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Дель Потро здолав Симона у дводенному протистоянні

4,5 години знадобилося аргентинцеві, щоб вперше з 2013 року пройти у чвертьфінал турніру.

The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинний чемпіон: Роджер Федерер (Швейцарія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Четверте коло
Х. дель Потро (Аргентина, 5) - Ж. Симон (Франція) 7-6 (1), 7-6 (5), 5-7, 7-6 (5)

Уперше з 2013 року і вже на другому мейджорі поспіль Хуан Мартін дель Потро дійшов до 1/4 фіналу. Востаннє показати таку серію на двох турнірах Великого Шолома поспіль аргентинець зумів ще у 2012 році (Australian Open/Ролан Гаррос).

По ходу третього сету дель Потро поступався Симону 1-4, зумів зрівняти рахунок, але в підсумку все одно програв партію. Четвертий сет суперники були змушені грати вже сьогодні. Симон вийшов в лідери 3-1, проте з боями перевагу не втримав. Дель Потро в дев'ятому геймі зробив ще один брейк, але на своїй подачі не скористався чотирма матчболами. Симон з четвертого шансу на брейк зрівнює рахунок (5-5). У підсумку на третьому тайбрейку в цьому матчі аргентинець програв один розіграш на своїй подачі (0-2), після чого зумів взяти два очка на подачі француза. Тенісисти провели на корті 4,5 години. На рахунку дель Потро 78 віннерів і 63 невимушених помилки (27 ейсів), у Симона - 59/35 (13 ейсів).
У чвертьфіналі четверта ракетка світу дель Потро зіграє з лідером рейтингу АТР Рафаелем Надалем. Для Надаля аргентинець стане першим суперником з топ-70 на Вімблдоні цьогоріч і з топ-25 на турнірі з 2011 року (фінал проти Новака Джоковича (АТР 2).

Надаль веде в історії протистоянь 10-5. Суперники проведуть вже третій очний поєдинок поспіль на мейджорах: і на US Open торік, і цього сезону на Ролан Гаррос сильнішим був Надаль. За історію їх матчів тенісисти один раз зустрічалися на Вімблдоні: 2011 року в четвертому раунді Надаль переміг у наполегливих чотирьох сетах. Дель Потро востаннє обігрував іспанця в 2016 році на Олімпійських іграх у Бразилії.

Додано Maria Melnyk:  10/07/18 16:50  Переглядів: 2 904   Рейтинг:: 0