Вімблдон. Андерсон робить камбек в матчі з Федерером і проходить до півфіналу

Кевін Андерсон за 4 години і 14 хвилин обігрує чинного чемпіона.

Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинний чемпіон: Роджер Федерер (Швейцарія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Чвертьфінал
К. Андерсон (ПАР, 8) - Р. Федерер (Швейцарія, 1) 2-6, 6-7(5), 7-5, 6-4, 13-11

У третій партії Андерсону вдалося відіграти матчбол на своїй подачі за рахунку 4-5. Потім південноафриканець виконав брейк і пішов з 0-40, щоб у результаті успішно подати на сет. По ходу усієї вирішальній партії у Федерера був всього один брейкпоінт (у восьмому геймі).

За рахунку 11-11 швейцарець допустив першу подвійну помилку в матчі, на якій Андерсон заробив прихований матчбол, яким зумів скористатися. Подаючи на перемогу, Кевін упустив всього один розіграш. Зустріч тривала 4 години і 14 хвилин.

До сьогоднішньої гри суперники зустрічалися чотири рази на Мастерсах, але жодного разу на траві. Востаннє тенісисти зіграли один з одним у 2015 році. Перемоги в усіх цих матчах залишилися за Федерером.

Роджер Федерер учетверте в кар'єрі програє у чвертьфіналі Вімблдону, при чому в 2010 і 2011 роках також поступався в матчах, в яких мав перевагу по сетах. Для Федерера це 20-та поразки в кар'єрі, коли у нього був матчбол (4-й програш з матчбола за останні 9 поразок).

У своєму дебютному півфіналі на Вімблдоні Кевін Андерсон зіграє проти Мілоша Раонича або Джона Існера. Для 32-річного Андерсона це буде другий матч 1/2 на Шоломі в кар'єрі (торік дійшов до фіналу на US Open).

Кевін Андерсон за свою кар'єру двічі йшов від поразки з 0-2 по сетах: 2014-го року на Australian Open проти Іржі Весели і Едуара Роже-Васслена. Андерсон став шостим представником ПАР, який пробився до півфіналу на Вімблдоні (вперше з 1983). Для восьмої ракетки світу це перша перемога над суперником з топ-5 рейтингу після шести поразок поспіль. Востаннє Андерсон обігрував тенісиста з топ-5 ще на US Open-2015 року, коли в четвертому колі зупинив Енді Маррея.

Додано Maria Melnyk:  11/07/18 19:36  Переглядів: 3 728   Рейтинг:: 0