Вімблдон. Надаль за п'ять годин зломив опір дель Потро і далі зіграє з Джоковичем

Рафаель Надаль відігрався з 1-2 по сетах проти аргентинського тенісиста.

Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинний чемпіон: Роджер Федерер (Швейцарія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Чвертьфінал
Р. Надаль (Іспанія, 2) - Х. дель Потро (Аргентина, 5) 7-5, 6-7(7), 4-6, 6-4, 6-4

16-й очний поєдинок для Надаля і дель Потро. У 10 з минулих 15 матчів перемогу святкував Надаль. Остання перемога дель Потро над іспанцем відбулася у 2016 році на Олімпіаді в Бразилії. 2011 ро43 тенісисти вперше зіграли на Вімблдоні, тоді Надаль виграв у чотирьох партіях. Минулого місяця дель Потро і Надаль зустрічалися в півфіналі Ролан Гаррос, в якому Рафа віддав суперникові всього сім геймів за матч.

Сьогодні для перемоги іспанцеві знадобилося майже 5 годин. Долю першого сету вирішив всього один брейк, у другій партії дель Потро не зміг подати на сет за рахунку 5-4, але довів партію до перемоги на тайбрейку (Надаль мав чотири сетбола, але з рахунку 6-3 виграв всього одне очко з наступних семи ). У третьому сеті суперники по черзі захищали подачі, поки в десятому геймі дель Потро не реалізував потрійний сетбол на подачі Надаля.

Поступаючись 1-2 по сетах, Надаль до кінця поєдинку захистив всі свої гейми, а дель Потро програв по одному гейму в четвертій і п'ятій партіях. У вирішальному сеті, який тривав 70 хвилин, Надаль реалізував перші ж шанси на брейк уже в п'ятому геймі. Після цього у дель Потро було п'ять брейкпоїнтів, але жодним з них він не скористався.
32-річний Рафаель Надаль вперше з 2011 року пробився в півфінал турніру. Сім років тому іспанець дійшов до фіналу змагань, де поступився Новаку Джоковичу. Востаннє Рафаель програвав в турі ще на Мастерсі в Мадриді (в чвертьфіналі Домініку Тіму).

Хуан Мартін дель Потро грав на турнірі вже третій день поспіль (матч четвертого кола з Жилем Симоном суперники провели за два дні). Аргентинець вперше з 2013 року дійшов до чвертьфіналу Вімблдону.

В 1/2 фіналу Рафаель Надаль зіграє з Новаком Джоковичем. Тенісисти зустрінуться на корті вже в 52-й раз. Джокович мінімально лідирує в історії протистояння 26-25. Цього року суперники зіграли на Мастерсі в Римі, де в півфіналі іспанець переміг у двох сетах. За останні 9 очних поєдинків у 7 сильнішим був Джокович, але останніх два матчі залишился в активі Надаля. Для гравців це буде перший очний матч на траві з фіналу Вімблдону-2011, коли серб завоював свій дебютний титул на трав'яному мейджорі після перемоги в чотирьох партіях.

У півфіналі у верхній половині сітки зіграють Кевін Андерсон з ПАР (АТР 8) і американець Джон Існер (АТР 10).

Додано Maria Melnyk:  11/07/18 23:04  Переглядів: 4 198   Рейтинг:: 0