Світовий теніс / ITF

Кужмова оформила третій титул в сезоні, 17-річна Данилович перемагає на 60-тисячнику в Ферсмольді

Підсумки жіночих турнірів ITF в Угорщині, Франції, Сполучених Штатах та Німеччині

Hungarian Pro Circuit Ladies Open - ITF Womens Circuit
Будапешт, Угорщина • 9-15 липня • грунт • $100,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Фінал
Вікторія Кужмова (Словаччина, 1) - Катерина Александрова (Росія, 8) 6:3, 4:6, 6:1

Словацька тенісистка, яка в кінці травня дебютувала в Топ-100 рейтингу WTA, виграла другий 100-тисячник в сезоні і третій титул. У березні Кумжова перемогла на 60-тисячнику в китайському Шеньчжені, а перед Ролан Гаррос стала чемпіонкою домашнього турніру в Трнаві.

Титул в столиці Угорщини дозволив 20-річній словачці наблизитися до Топ-50 світового рейтингу, встановивши новий особистий рекорд на 54-й позиції. У свою чергу, Александрова, яка проводила перший фінал з квітня минулого року, вперше за три місяці повернулася в Топ-100.

Grand Est Open 88 - ITF Womens Circuit
Контрексевіль, Франція • 9-15 липня • грунт • $100,000

Фінал
Штефані Фегеле (Швейцарія, 3) - Сара Соррібес-Тормо (Іспанія, 5) 6:4, 6:2

28-річна представниця Швейцарії вдруге в поточному сезоні грала в фіналі, вигравши перший титул з 2016 року і найбільший в кар'єрі. Нагадаємо, що в березні Фегеле поступилася у вирішальному матчі турніру WTA в Акапулько Лесі Цуренко.

Зазначимо, що перемога швейцарки в півфіналі над Чжен Сайсай дозволила 18-річній українці Даяні Ястремській сьогодні дебютувати у Топ-100, а сама Штефані піднялася в рейтингу на 76-й рядок. Це найвища позиція Фегеле з жовтня 2014 року, коли вона перебувала на 69-му місці.
Tennis Championships of Honolulu - ITF Womens Circuit
Гонолулу (Гаваї, США) • 9-15 липня • хард • $60,000

Фінал
Нао Хібіно (Японія, 1) - Джессіка Пегула (США) 6:0, 6:2

Минулого тижня на Гаваях почалася серія турнірів на хардовому покритті, на яких тенісистки починають підготовку до US Open, котрий стартує в кінці серпня.

Представниця Японії вперше з жовтня минулого року грала в фінальному матчі одиночного розряду і виграла свій перший титул з 2015 року, коли стала чемпіонкою трьох 50-тисячників і турніру WTA International в Ташкенті.

Reinert Open - ITF Womens Circuit
Ферсмольд, Німеччина • 9-15 июля • грунт • $60,000

Финал
Ольга Данилович (Сербія) - Лаура Зигемунд (Німеччина, WC) 5:7, 6:1, 6:3

17-річна сербка, яка в кінці березня виграла свій перший 25-тисячник в кар'єрі, вперше стала чемпіонкою турніру з призовим фондом $60,000, обігравши на шляху до титулу трьох сіяних тенісисток і програвши при цьому один сет. Також Ольга стала фіналісткою парного турніру.

Шлях до перемоги:
R32: Ріхель Хогенкамп (Нідерланди, 2) 7:6(5), 6:0
R16: Джессіка П'єрі (Італія) 6:1, 6:1
QF: Катінка фон Дайхманн (Ліхтенштейн, 5) 6:2, 7:5
SF: Бібіане Схофс (Нідерланди, 6) 6:1, 6:3
FR: Лаура Зигемунд (Німеччина, WC) 5:7, 6:1, 6:3

Нагадаємо, що в лютому уродженка Белграда здобула першу перемогу над представницею Топ-20 в рамках Першої групи Кубка Федерації проти Латвії, в якому обіграла Анастасію Севастову. Після перемоги в Ферсмольді Данилович вперше увійшла до Топ-200 рейтингу WTA.

Додано HomeAlone:  16/07/18 20:40  Переглядів: 4 984   Рейтинг:: 0