На турнірі WTA в Швейцарії тривають матчі першого кола

Гштаад, Швейцарія • 16-22 липня • грунт • $250,000
Чинна чемпіонка: Кікі Бертенс (Нідерланди)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Мона Бартель (Німеччина) - Наталя Віхлянцева (Росія) 6:4, 3:6, 6:2
Вероніка Кудерметова (Росія, Q) - Жиль Тайхман (Швейцарія) 6:4, 1:6, 6:2
Маркета Вондроушова (Чехія) - Лара Арруабаррена (Іспанія, 6) 6:3, 6:3
Еліца Костова (Болгарія, LD) - Анна Калінська (Росія) 6:4, 0:6, 6:2
Євгенія Родіна (Росія) - Каріна Віттхефт (Німеччина, 4) 6:7(3), 6:4, 7:6(11)
Вікторія Кужмова (Словаччина, 3) - Мартіна Тревісан (Італія, Q) 6:2, 7:5

Маркета Вондроушова перервала серію з п'яти поразок поспіль в WTA-турі, яка почалася в квітні в матчі другого кола "Прем'єра" в Штутгарті, в якому вона програла Еліні Світоліній. Через місяць чешка програла на старті Ролан Гарросу, а потім в Хертогенбосі, на Мальорці та Вімблдоні.

Еліца Костова вдруге в цьому сезоні подолала стартовий бар'єр на турнірі WTA. Раніше болгарці це вдавалося ще п'ять разів, але вона жодного разу не грала в чвертьфіналі.

Євгенія Родіна відіграла у Каріни Віттхефт три матчболи, два з яких були на тай-брейку, при цьому вона сама завершила зустріч тільки з п'ятої спроби.

Алізе Корне (Франція, 1) - Сильвія Солер-Еспіноса (Іспанія, Q) 6:2, 6:2
Патті Шнідер (Швейцарія, WC) - Катінка фон Дайхманн (Ліхтенштейн, Q) 4:6, 6:2, 6:3
Саманта Стосур (Австралія, 5) - Франческа Ск'явоне (Італія, WC) 6:3, 6:2
Вікторія Голубич (Швейцарія, 8) - Антонія Лоттнер (Німеччина) 6:3, 6:2
Конні Перрен (Швейцарія, Q) - Чжен Сайсай (Китай, SR) 6:1, 4:6, 7:5
Ежені Бушар (Канада) - Тімеа Бачинскі (Швейцарія) 4:6, 7:6(1), 6:4

Патті Шнідер виграла перший матч на рівні WTA з торішнього турніру в Гштааді, коли також отримала wild card. 39-річна швейцарка спробує вийти до чвертьфіналу вперше з 2010 року, коли стала фіналісткою в Лінці.

Вікторія Голубич другий рік поспіль зустрілася з Антонією Лоттнер в першому колі турніру в Гштааді та взяла у неї реванш, зрівнявши рахунок в особистих протистояннях: 2-2. Зазначимо, що в 2016 році швейцарка ставала чемпіонкою домашнього турніру.

Конні Перрен, відігравшись з рахунку 2:4 у вирішальному сеті, здобула другу перемогу в основній сітці турніру WTA. Вперше їй це вдалося в 2016 році на змаганнях в Боготі, де вона також пройшла кваліфікацію.

Ежені Бушар вперше обіграла Тімею Бачинскі і виграла перший з трьох зіграних матчів на грунті в поточному сезоні.

Пари суперниць у другому колі: Корне - Перрен, Шнідер - Стосур, Кужмова - Кудерметова, Бушар - Голубич, Вондроушова - Костова, Бартель - Родіна.

Додано HomeAlone:  17/07/18 21:44  Переглядів: 3 232   Рейтинг:: 0