Світовий теніс / ITF

Ферро виграла третій турнір поспіль, Кенін перемогла на домашньому 60-тисячнику, дебютний титул для 17-річної латвійки

Підсумки жіночих турнірів ITF в Чехії, Казахстані, США та Естонії

ITS Cup - ITF Womens Circuit
Оломоуц, Чехія • 16-22 липня • грунт • $80,000+Н
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Фінал
Фіона Ферро (Франція, 5) - Кароліна Мухова (Чехія) 6:4, 6:4

У фіналі чеського 80-тисячника французька тенісистка здобула п'ятнадцяту перемогу поспіль на турнірах ITF і виграла четвертий титул в кар'єрі. У червні Ферро стала чемпіонкою двох 25-тисячників, а в лютому оформила дебютний титул на аналогічному турнірі у Франції.

Завдяки перемозі в Оломоуці 21-річна француженка піднялася на більш ніж 30 позицій вгору і дебютувала в Топ-150 на 124-му рядку. Її ровесниця з Чехії повернулася до Топ-200 та також встановила особистий рекорд, посівши 179-е місце.

President's Cup - ITF Womens Circuit
Астана, Казахстан • 16-22 липня • хард • $80,000

Фінал
Катерина Горгодзе (Грузія, 5) - Сабіна Шаріпова (Узбекистан, 1) 6:4, 6:1

26-річна грузинка провела свій перший фінал на турнірі з настільки великим призовим фондом і виграла другий титул в сезоні. На початку травня Горгодзе виграла дебютний титул на 25-тисячнику, ставши чемпіонкою домашнього турніру в Тбілісі.

Перемога в столиці Казахстану принесла Катерині чотирнадцятий титул ITF і дозволила їй вперше увійти до Топ-200 світового рейтингу і, можливо, гарантувати собі участь у кваліфікації US Open. Раніше Горгодзе ще не виступала на турнірах Великого Шолома.

Berkeley Tennis Club Challenge - ITF Womens Circuit
Берклі, США • 16-22 липня • хард • $60,000
Сітки турніра: кваліфікаціяодиночний розряд

Фінал
Софія Кенін (США, 1) - Ніколь Гіббс (США, 2) 6:0, 6:4

Представниця США не програла жодного сету на шляху до свого першого титулу в поточному сезоні і четвертому в кар'єрі. Рівно рік тому Кенін вже вигравала турнір з призовим фондом $60,000, ставши чемпіонкою в Стоктоні.

зазначимо, що турнір в Берклі - другий в серії US Open Wild Card Challenge, переможниця якої отримає wild card в основну сітку Відкритого чемпіонату США. Після виходу в фінал Ніколь Гіббс зрівнялася по очках зі своєю співвітчизницею Джесікою Пегулою.

Merko Estonian Open - ITF Womens Circuit
Пярну, Естонія • 16-22 липня • грунт • $15,000

Фінал
Даніела Вісмане (Латвія, 1) - Ангеліна Журавльова (Росія, 2) 4:6, 6:4, 6:2

17-річна латвійська тенісистка успішно провела свій перший фінал на професійному рівні, а для Журавльової це був другий вирішальний матч: на початку липня 2015 року 21-річна росіянка виграла титул на 10-тисячнику в єгипетському Шарм-ель-Шейху.

Шлях до перемоги:
R32: Катрін Саар (Естонія, WC) 6:2, 6:0
R16: Анна Озерова (Латвія, Q) 6:0, 6:3
QF: Софія Дмитрієва (Росія) 6:1, 6:4
SF: Мерель Худт (Нідерланди, 4) 6:1, 6:1
FR: Ангеліна Журавльова (Росія, 2) 4:6, 6:4, 6:2

У парному розряді Вісмане виступала разом з росіянкою Анною Уреке, з якої дійшла до півфіналу, поступившись майбутнім чемпіонкам - Саарі Орав і Катрін Саар з Естонії. Латвійсько-російський дует вів з рахунком 6:2, 5:2 і не реалізував матчбол в десятому геймі.

Додано HomeAlone:  23/07/18 13:28  Переглядів: 3 588   Рейтинг:: 0