Лос-Кабос. Фоніні завоював дебютний титул на харді після перемоги над дель Потро

Фабіо Фоніні виграв свій восьмий турнір ATP у кар'єрі.

Abierto Mexicano de Tenis Mifel Presentado Por Cinemex - ATP World Tour 250
Лос-Кабос, Мексика • 30 липня - 5 серпня • хард • $715,455
Чинний чемпіон: Сем Кверрі (США)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Фінал
Фабіо Фоніні (Італія, 2) - Хуан Мартін дель Потро (Аргентина, 1) 6-4, 6-2

15-та ракетка світу у вирішальному матчі оформив перемогу за 1 годину і 20 хвилин. Дель Потро зі старту вийшов вперед з брейком (3-0), але наступні шість з семи геймів у свій актив записав італієць. Фоніні відіграв брейкпоінт у затяжному другому геймі другого сету, а потім оформив два брейка підряд, впевнено захищаючи свою подачу.

Для 31-річного Фоніні це перша перемога над суперником з топ-5 рейтингу (дель Потро займає четверте місце) за останні 15 місяців. Фабіо поповнив свою колекцію з семи трофеїв першим титулом на харді. У поточному сезоні це вже третій виграний турнір для італійця після Сан-Паулу і Бостада. За всю кар'єру Фоніні ще жодного разу не брав більше двох титулів за рік. Серед суперників, яких цього тижня обіграв майбутній чемпіон, були Квентін Халіс, Йосіхіто Нісіока і Кемерон Норрі.

Для Хуана Мартіна дель Потро це був четвертий фінал цьогоріч (усі на харді) і другої поразки у вирішальних матчах. На старті сезону аргентинець поступився в боротьбі за титул в Окленді Роберто Баутісті-Агуту. Дель Потро все ще претендує на третю сходинку в оновленому рейтингу АТР і зможе встановити особистий рекорд, якщо у фіналі у Вашингтоні Олександр Звєрев не захистить торішній титул.

Додано Maria Melnyk:  5/08/18 10:33  Переглядів: 2 987   Рейтинг:: 0