Монреаль, Канада • 6-12 серпня • хард • $2,735,139
Чинна чемпіонка: Еліна Світoліна (Україна)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Анетт Контавейт (Естонія) - Катерина Макарова (Росія) 4:6, 6:3, 6:1
Анастасія Севастова (Латвія) - Олександра Крунич (Сербія) 6:1, 6:0
Юлія Гергес (Німеччина, 10) - Тімеа Бабош (Угорщина) 3:6, 7:6(3), 6:4
Кароліна Плішкова (Чехія, 9) - Катержина Синякова (Чехія) 6:4, 6:4
Люсі Шафаржова (Чехія, Q) - Дар'я Гаврилова (Австралія) 4:6, 6:4, 7:5
Леся Цуренко (Україна) - Кеті Бултер (Велика Британія, Q) 6:4, 6:2
Магдалена Рибарікова (Словаччина) - Барбора Cтрицова (Чехія) 3:6, 7:6(6), 6:2
Вінус Вільямс (США, 13) - Керолайн Доулхайд (США, Q) 7:5, 6:1

Анастасія Севастова втретє в цьому році обіграла Олександру Крунич і виграла восьмий з останніх десяти зіграних матчів. На початку сезону латвійка була сильнішою за суперницю в Брісбені, а в травні перемогла її в Римі.

Юлія Гергес провела з Тімеєю Бабош другий матч в поточному сезоні і святкувала другу перемогу. У травні німецька тенісистка перемогла венгерку на старті турніру в Мадриді.

Кароліна Плішкова вийшла на корт вперше після поразки у чвертьфіналі Вімблдону. Нагадаємо, що під час цеї місячної перерви чешка вийшла заміж за свого менеджера Міхала Грдлічку в Монако.

Люсі Шафаржова відігралася з рахунку 2:4 у другому сеті, а у вирішальному програвала Гавриловій 2:5, не дозволила реалізувати австралійці матчбол і виграла п'ять геймів поспіль.

Пари суперниць у другому колі: Рибарікова - Гарсія, Контавейт - Квітова, Мугуруса - Севастова, Шафаржова - Гергес.

Додано HomeAlone:  7/08/18 08:22  Переглядів: 2 696   Рейтинг:: 0