Світовий теніс / WTA

Монреаль. Халеп виграла два матчі за день, Мертенс стане суперницею Світоліної в чвертьфіналі

На турнірі в Канаді стали відомі всі учасниці чвертьфінальних матчів

Coupe Rogers - WTA Premier 5
Монреаль, Канада • 6-12 серпня • хард • $2,735,139
Чинна чемпіонка: Еліна Світoліна (Україна)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло

Йоханна Конта (Велика Британія) - Вікторія Азаренко (Білорусь, WC) 6:3, 6:1
Вінус Вільямс (США, 13) - Сорана Кирстя (Румунія, LD) 7:6(4), 6:4
Сімона Халеп (Румунія, 1) - Анастасія Павлюченкова (Росія) 7:6(9), 4:6, 7:5
Арина Соболенко (Білорусь) - Каролін Возняцкі (Данія, 2) 5:7, 6:2, 7:6(4)

Арина Соболенко здобула другу в кар'єрі перемогу над представницею Топ-10 рейтингу: в червні вона зуміла обіграти Кароліну Плішкову (№7) в чвертьфіналі турніру в Істборні. Зазначимо, що білоруска поступалася другій ракетці світу в другому сеті з рахунком 3:5 і зуміла відіграти у неї три матчболи.

Третє коло

Слоан Стівенс (США, 3) - Карла Суарес-Наварро (Іспанія, Q) 6:2, 7:5
Ешлі Барті (Австралія, 15) - Алізе Корне (Франція) 7:6(3), 6:4
Анастасія Севастова (Латвія) - Юлія Гергес (Німеччина, 10) 6:3, 7:6(2)
Кікі Бертенс (Нідерланди) - Петра Квітова (Чехія, 8) 6:3, 6:2
Еліна Світоліна (Україна, 5) - Йоханна Конта (Велика Британія) 6:3, 6:4
Каролін Гарсія (Франція, 6) - Марія Шарапова (Росія) 6:3, 6:2
Сімона Халеп (Румунія, 1) - Вінус Вільямс (США, 13) 6:2, 6:2
Еліс Мертенс (Бельгія, 14) - Арина Соболенко (Білорусь) 2:6, 7:6(1), 6:0

Анастасія Севастова вдруге в цьому році обіграла Юлію Гергес і взяла у німкені реванш за поразку в півфіналі турніру в Чарльстоні. У березні латвійка перемогла десяту ракетку світу в третьому колі змагань в Індіан-Веллсі. Зазначимо, що це була перша перемога Севастової над суперницею з Топ-10 в цьому сезоні і шоста в кар'єрі.

Кікі Бертенс здобула шосту перемогу над представницею Топ-10 в цьому році. Нагадаємо, що в попередньому матчі голландка обіграла Кароліну Плішкову, а в травні поступилася Квітовій у вирішальному матчі турніру в Мадриді.

Каролін Гарсія святкувала другу перемогу поспіль над Марією Шараповою: в квітні на "Прем'єрі" в Штутгарті француженка обіграла її в першому колі. Далі Гарсія зустрінеться з Сімоною Халеп, яка після трьох годин боротьби з Анастасією Павлюченковою у другому колі впевнено впоралася з Вінус Вільямс. У цьому сезоні румунка вже перемагала Каролін в чвертьфіналі турніру в Римі.

Еліс Мертенс, відігравши матчбол у другому сеті, взяла реванш у Арини Соболенко за поразку в Істборні і обіграла білоруску вдруге в цьому сезоні. У квітні бельгійка святкувала перемогу над Соболенко в фінальному матчі турніру в Лугано.

За місце в півфіналі Мертенс посперечається з Еліною Світоліною, якій в минулому році програла у фіналі турніру в Стамбулі, однак на початку цього сезону зупинила українку в чвертьфіналі Australian Open.

Додано HomeAlone:  10/08/18 09:35  Переглядів: 3 449   Рейтинг:: 0