Світовий теніс / WTA

Цинциннаті. Непрості перемоги Мертенс та Кербер, Макарова стане суперницею Цуренко

Результати матчів середи в жіночій сітці Western & Southern Open

Western & Southern Open - WTA Premier 5
Цинциннаті, США • 13-19 серпня • хард • $2,874,299
Чинна чемпіонка: Гарбіньє Мугуруса (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло

Слоан Стівенс (США, 3) - Тат'яна Марія (Німеччина, Q) 6:3, 6:2
Арина Соболенко (Білорусь) - Кароліна Плішкова (Чехія, 9) 2:6, 6:3, 7:5
Еліс Мертенс (Бельгія, 15) - Ребекка Петерсон (Швеція, Q) 3:6, 6:2, 7:6 (1)
Катерина Макарова (Росія) - Алізе Корне (Франція, Q) 6:2, 6:0
Ешлі Барті (Австралія, 16) - Кайя Канепі (Естонія, Q) 7:5, 6:3
Леся Цуренко (Україна) - Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 7) 2:6, 6:4, 6:4
Анетт Контавейт (Естонія) - Марія Саккарі (Греція) 6:1, 6:3
Медісон Кіс (США, 13) - Каміла Джорджі (Італія, LL) 6:2, 6:2
Анжелік Кербер (Німеччина, 4) - Анастасія Павлюченкова (Росія) 4:6, 7:5, 6:4
Кікі Бертенс (Нідерланди) - Каролін Возняцкі (Данія, 2) 6:4 (відмова, травма ноги)

Катерина Макарова вперше за чотири зустрічі обіграла Алізе Корне та другий рік поспіль вийшла до третього кола коло турніру в Цинциннаті. За вихід до чвертьфіналу росіянка буде боротися з Лесею Цуренко, яку раніше обігравала два рази, але поступилася їй в останньому матчі, який пройшов в 2017 році в другому колі Ролан Гарросу.

Анетт Контавейт взяла реванш у Марії Саккарі за поразку на турнірі в Маямі в березні і зрівняла рахунок в особистих протистояннях з гречанкою: 3-3. Далі естонка зіграє проти Кікі Бертенс, яка вдруге в цьому сезоні обіграла Каролін Возняцкі і здобула третю в кар'єрі перемогу над представницею з Топ-5 рейтингу.

Медісон Кіс та Анжелік Кербер здобули другу перемогу в сезоні над своїми суперницями і розіграють путівку до чвертьфіналу змагань. Німкеня виграла сім з восьми матчів проти американки, в тому числі один на початку сезону в чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Австралії.

Зазначимо, що через дощ в Цинциннаті не змогли завершитися останніх два матчі: Сімони Халеп і Айли Томлянович, а також Аманди Анісімової та Петри Мартич, в якому визначиться суперниця Еліни Світоліної.

Пари суперниць в третьому колі: Халеп/Томлянович - Барті, Макарова - Цуренко, Кербер - Кіс, Соболенко - Гарсія, Мертенс - Стівенс, Світоліна - Анісімова/Мартич, Контавейт - Бертенс.

Додано HomeAlone:  16/08/18 08:00  Переглядів: 3 148   Рейтинг:: 0