Цинциннаті. Непростий старт Халеп, три тенісистки Топ-5 покидають турнір

Результати матчів четверга на турнірі WTA Premier 5 в Сполучених Штатах

Цинциннаті, США • 13-19 серпня • хард • $2,874,299
Чинна чемпіонка: Гарбіньє Мугуруса (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло

Сімона Халеп (Румунія, 1) - Айла Томлянович (Австралія, Q) 4:6, 6:3, 6:3
Аманда Анісімова (США, WC) - Петра Мартич (Хорватія, Q) 6:4, 6:3

Сімона Халеп відігралася з рахунку 0:3 у вирішальному сеті, вигравши шість геймів поспіль. Далі румунка зустрінеться з Ешлі Барті, яку вже обігравала минулого тижня в півфіналі турніру в Монреалі. Саме в цьому матчі визначиться суперниця Лесі Цуренко по чвертьфіналу.

Третє коло

Арина Соболенко (Білорусь) - Каролін Гарсія (Франція, 6) 6:4, 3:6, 7:5
Петра Квітова (Чехія, 8) - Крістіна Младенович (Франція) 6:4, 6:2
Леся Цуренко (Україна) - Катерина Макарова (Росія) 7:6(5), 6:2
Медісон Кіс (США, 13) - Анжелік Кербер (Німеччина, 4) 2:6, 7:6(6), 6:4
Еліс Мертенс (Бельгія, 15) - Слоан Стівенс (США, 3) 7:6(8), 6:2

Арина Соболенко в другому матчі поспіль обіграла суперницю з Топ-10, відігравши при цьому матчбол, і здобула четверту подібну перемогу в кар'єрі. Нагадаємо, що в попередньому колі білоруска перемогла Кароліну Плішкову (№8), минулого тижня - Каролін Возняцкі (№2), а в червні також Кароліну Плішкову (№7) в Істборні.

Петра Квітова здобула п'яту перемогу поспіль над Крістіною Младенович і другу в поточному сезоні: в лютому чешка обіграла француженку в вирішальному матчі "Прем'єра" в Санкт-Петербурзі. Раніше Квітова тільки один раз грала в чвертьфіналі в Цинциннаті: у 2012 році вона дійшла до півфіналу змагань.

Медісон Кіс вперше з вересня минулого року обіграла суперницю, що входить до Топ-5 рейтингу: тоді вона стала на шляху Еліни Світоліної (№4) до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату США. Американка перервала серію Кербер з п'яти перемог поспіль в їх особистих протистояннях.

Еліс Мертенс святкувала третю перемогу в кар'єрі над представницею Топ-10: на початку сезону бельгійка обіграла Еліну Світоліну (№4) в чвертьфіналі Australian Open, а в жовтні минулого року перемогла Домініку Цибулкову (№10) в першому колі турніру в Пекіні.

Додано HomeAlone:  17/08/18 10:07  Переглядів: 3 228   Рейтинг:: 0